Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

Pszczelarnia 13:38, 26 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Betko, masz doświadczenia z tą irgą powyżej z postu: 'Mooncreper'?

Rabatka wiejska - trzeba siać, ot tak dać się skusić na nasiona w sklepie. Jednoroczne są piękne w końcu lata i jesienią.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Betka 13:44, 26 sty 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ewo u mnie w ogrodzie nie ma ani jednej irgi. Oglądam różne inspiracje i natknęłam się na zdjęcie z ogrodu "Szefowej"

Zastanawiam się nad zmiana kotka z bzem . Nie wiem jeszcze co tam zrobić ....może coś znajdę co mnie zainspiruje !!
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Maria667 10:49, 28 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Kalendarz mam
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Betka 20:46, 28 sty 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Maria667 napisał(a)
Kalendarz mam
Pozdrawiam serdecznie!


Cieszę się
również pozdrawiam !
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
dorciabe 08:56, 29 sty 2015


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Betka 17:03, 29 sty 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
dorciabe napisał(a)

No proszę nie ma to jak dobry humor od rana
Pozdrawiam !!
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
dorotka_z 16:45, 09 lut 2015


Dołączył: 22 maj 2012
Posty: 132
Piękny ogród! Kibicuje od początku, wiec chyba najwyższa pora się ujawnić
Pozdrawiam,
Dorota
____________________
Betka 20:28, 09 lut 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witaj Doroto ciesze się że moje poczynania ogrodowe podobaja Ci się. pozdrawiam i zapraszam co prawda mało się tu dzieje ale wiosna niedługo a ja ma tyle miejsc w ogrodzie do poprawki :/
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
october 14:13, 13 lut 2015


Dołączył: 02 lut 2015
Posty: 190
Hej, już nie wiem jak do Ciebie trafiłam, bo jestem stosunkowo nowa i wchodzę gdzie tylko mogę Ale Twój ogród pamiętam jeszcze z czasów, kiedy tylko zaglądałam na ogrodowisko, bo ten rów jest charakterystyczny Ale wtedy to musiały być chyba Twoje początki, bo nie pamiętam, żeby było coś więcej Ale teraz, to co zobaczyłam to naprawdę mnie urzekło... Ten ogród jest klimatyczny, urzekający... Ten strumyk, mostek, stary drewniany dom, brzozy... ślicznie

Pozdrawiam i zapraszam w moje skromne progi
____________________
Monika Oczami wyobraźni - jak to miejsce się zmieni i Ogród mojej mamy
Konstancja 23:24, 13 lut 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 23
Witaj, Beato.
Zajrzałm do wątku o odwadnianiu ogrodu i od razu zaciekawił mnie Twój kawałek świata. Jakie było moje zaskoczenie gdy zobaczyłam tutaj jakie cudo stworzyłaś w tak krótkim czasie! Dodało mi to otuchy gdyż sama mam działkę z rowem a nawet z dwoma. Ma ona jakieś 80 arów. Rowy dzielą ją na trzy części. Jedna "owocowa", druga bardziej dzika, rosną tam dereń, różanecznik, kalina, tawuły i troszkę innych roślin (wszystko nie przycinane i "zapuszczone") a na samym końcu za rowem jest niewielki zagajnik. Oprócz tego w sumie na samym środku rosną dwie stare, wielkie olchy, które zacieniają sporą cześć. Teren jest mokry i torfowy. Niestety wzdłóż rowu wysiało się mnówstwo sumaków (wiem że nie bedzie z nimi łatwo). Ogólnie ujmując ogród jest zaniedbny, od okołu 15 lat nikt się nim nie zajmował.
Na szczęście niebawem przeprowadzka więc mam zamiar zabrać sie za niego i wierzę że uda mi się stworzyć cudne miejsce. Może nawet założę własny wątek.
W każdym bądź razie bardzo mnie podbudowałaś i chyba nie zasnę dzisiaj
Fajnie że miałaś tutaj taką fachową pomoc,na pewno skorzystam z wielu porad.
Gratuluję i pozdrawiam
____________________
Konstancja K.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies