Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

mira 14:38, 06 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ja przegapiłam kalendarz w jakiem? to idę oglądać wizytówkę - chyba sie zdopinguję bo nie mam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gardenarium 15:01, 06 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Cieszę się z sukcesu i Waszej owocnej pracy no i efektów, jako jedna z pierwszych i najpierw osamotniona, ale długo Was wspierałam tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/2861-naturalny-strumien-ciek-wodny-row-w-ogrodzie

No i powstał cudny obraz ogrodowy No i niech mi ktoś powie, że nie mam wpływu na to co dzieje się w ogrodnictwie polskim
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
wiewiora 15:16, 06 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
Witaj Beatko jestem pełna podziwu dla ciebie i twojego ogrodu.Bardzo szybko stworzyłaś RAJ... .W tym roku i ja zacznę- mi potrzeba bardzo dużo roślin a ja przedewzystkim lubię bardzo dużo kwiatów (poprostu chaos - takie wiejskie klimaty) tak więc sama bedę siać ,co mi się spodoba to ewentualnie dokupię,ale na moje potrzeby to brakło by mi kasy po jednym wypadzie do szkółki...będę zaglądać pozdrawiam
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
Urszulla 15:27, 06 sty 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Betka napisał(a)



Gratuluję nagrody fajnie że Was ktoś docenił bo warto
Byłam u Was na samym początku i jestem oszołomiona zmianami wizja cudna i taka naturalnaniech wszystko rośnie jak na drożdżach w 2015r
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
dorciabe 15:40, 06 sty 2015


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Beatko śliczny ogród stworzyłaś Brawo!!!!
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Gardenarium 15:43, 06 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja się tylko boję, ze on nie powinien być kwadratowy i rządkami posadzony.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Betka 17:13, 06 sty 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Bardzo dziękuję za odwiedziny miło, wątek dzięki Wam odżył i nabrał troszkę tępa...

Juzia_G, AgnieszkaW, Urszulla Dziękuję

Mala_Mi Dzięki, do okna na początku nie byłam przekonana z czasem jakoś się przyzwyczaiłam i tak zostało
mira kalendarz jest z Przepis na ogród. Jutro będę szukać i mam nadzieję że znajdę !

Gardenarium Witam szefową cieszę się że Danusiu zajrzałaś! To prawda na początku byłam zagubiona i faktycznie przyczyniłaś się jako pierwsza do tego co się stało!!A stało się bardzo dużo ....ugór zmienił się w ogród z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Cały czas ogród wymaga zmian.... coś dosadzić, coś przesadzić ale to wszystko sprawia mi dużo radości i satysfakcji
Idzie wiosna i chciałabym troszkę zmienić ogród , chodzi mi o ten kąt z bzem - lilakiem .Z powodu że cały czas wyrastają od dołu małe sadzoneczki mam chęć usunąć go usunąć . Nie jestem pewna czy dobrze myślę bo przecież bez to tego typu ogrodu pasuje.
Część pod "linie proste " to część przy domu nie mogłam się zdecydować bo bardzo lubię ogrody uporządkowane i takie "wiejskie"pełne kwiatów. Zdecydowałam że ogród podzielę na 2 części tym oto sposobem mam dwa w jednym Nie wiem czy słusznie? w tamtym czasie tak czułam i tak zrobiłam a jak mi się odmieni to zmienię linie rabat
agnieszka_podpora Cieszę się że mnie odwiedziłaś szczerze mówiąc sama jestem zaskoczona że tak wszystko szybko urosło i tak się za klimatyzowało . Koszt zakupu roślin faktycznie nie jest mały Ja też dużo nasiałam trochę dostałam od dobrych ludzi hihihi a resztę kupiłam .Pamiętam zamówiłam 106 szt roślin a jak je posadziłam to ich nie było widać. Nawet teraz kiedy roślinki się rozrosły to jeszcze tyle miejsca wolnego jest .Z czasem wszystko urośnie i będzie busz hihihi taką mam właśnie nadzieję







____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Gocha 22:31, 06 sty 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Beatko piękny ogród ale to Ci już wiele razy pisałam. Wizytówka super. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Betka 22:34, 06 sty 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Gosiu dziękuję . Wizytówka pracochłonna ale warto było posiedzieć teraz mam taki mój ogród w pigułce
Buziaki też przesyłam!!!
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Ewkakonewka 23:05, 06 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Śliczna wizytówka wyszła, no bo było ją z czego zbudować aż poszłam zobaczyć od kiedy ta rewolucja trwa. A to jeden sezon??? no szacun
Buziaki zostawiam
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies