Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

Konstancja 13:54, 15 lut 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 23
Oto i on, kawałek mojego zapuszczonego ogrodu.





____________________
Konstancja K.
Betka 17:07, 16 lut 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
october napisał(a)
Hej, już nie wiem jak do Ciebie trafiłam, bo jestem stosunkowo nowa i wchodzę gdzie tylko mogę Ale Twój ogród pamiętam jeszcze z czasów, kiedy tylko zaglądałam na ogrodowisko, bo ten rów jest charakterystyczny Ale wtedy to musiały być chyba Twoje początki, bo nie pamiętam, żeby było coś więcej Ale teraz, to co zobaczyłam to naprawdę mnie urzekło... Ten ogród jest klimatyczny, urzekający... Ten strumyk, mostek, stary drewniany dom, brzozy... ślicznie

Pozdrawiam i zapraszam w moje skromne progi


Witaj
Fajnie że trafiłaś do mnie ....cieszę się że tak pozytywnie wypowiadasz się o moim ogrodzie
Sporo miejsc jest jeszcze niedopracowanych ale jak to mówią ...sto lat nie małe hihihi powoli będę dążyć to takiej wersji ogrodu z której będę bardzo bardzo zadowolona
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 17:24, 16 lut 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Konstancja napisał(a)
Oto i on, kawałek mojego zapuszczonego ogrodu.






Witam Konstancjo!
Jak zobaczyłam zdjęcie które wstawiłaś .....od razu wspomnienia w mojej głowie cofnęły się o te niespełna 2 lata!!! Kiedyś nie przyszło by mi do głowy że taki widok może się zmienić i to stosunkowo szybko
Teraz wiem że to jest możliwe tylko trzeba dużo chęci i jeszcze więcej siły. Kręgosłup,ręce pamiętam że bolały.Sporo pomogli mi Mąż i Tata, sadzenie to była moja działka szło szybko bo nie mogłam się doczekać żeby było ładnie
W moim podpisie jest jeszcze jeden wątek ( Naturalny strumień ...) w nim są podpowiedzi co posadzić w takim miejscu.
Będziesz miała piękny ogród zobaczysz!!!
Pamiętam jak na all.... kupiłam rośliny prawie 140 szt jak posadziłam to nie było ich widać ale pod koniec sezony zaczęło je być widać . To był moment kiedy zaczeło mi się to wszystko podobać. Kupowałam pojedyncze rośliny pomimo że dekalog Danusi mówi o łączeniu kilkunasty roślin jednego gatunku. Teraz rozmnażam rośliny sama. Sposób powolniejszy za to o wiele tańszy !
Zakładaj wątek będziemy coś myśleć wspólnie
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Konstancja 12:28, 18 lut 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 23
Ucieszyło mnie bardzo, że dostrzegasz potencjał mojego ogrodu Prześledziłam każdą stronę Twojego wątku i dodało mi to skrzydeł
Jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej rodzinki za ten ogrom pracy i chęci. No i ten piękny efekt!

Na razie skupiamy się na wykańczaniu domu, ale jak się przeprowadzimy i ruszę z ogrodem to chętnie założę wątek. Co dwie głowy to nie jedna
____________________
Konstancja K.
Betka 20:07, 18 lut 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Konstancja napisał(a)
Ucieszyło mnie bardzo, że dostrzegasz potencjał mojego ogrodu Prześledziłam każdą stronę Twojego wątku i dodało mi to skrzydeł
Jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej rodzinki za ten ogrom pracy i chęci. No i ten piękny efekt!

Na razie skupiamy się na wykańczaniu domu, ale jak się przeprowadzimy i ruszę z ogrodem to chętnie założę wątek. Co dwie głowy to nie jedna


No to trzymam za słowo
Dom niech się wykończa a potem ogród
Stwierdzam że u mnie nad strumykiem jeszcze sporo pracy, muszę po trochu podosadzać krzewów bo w sumie to rosną tam same byliny. Ostatnio wróciłam do wątku : Naturalny strumień.... i uświadomiło mi że nie rosną tam krzewy owszem posadziłam 2 na pniu i 3 'niskie" wierzby . Rośnie też jeden rh chciałabym żeby coś uzupełniło te moje bylinki
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Konstancja 23:57, 19 lut 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 23
Przepieknie wyglądaja u Ciebie naparstnice, jak zobaczyłam zdjęcie z nimi aż mi dech zaparło
Jakbyś szukała jakiś krzewów (i w ogóle nie tylko przy krzewach) polecam rewelacyjny KATALOG ROŚLIN , drzewa, krzewy, byliny Związku Szkółkarzy Polskich.
____________________
Konstancja K.
Betka 12:10, 20 lut 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Konstancja napisał(a)
Przepieknie wyglądaja u Ciebie naparstnice, jak zobaczyłam zdjęcie z nimi aż mi dech zaparło
Jakbyś szukała jakiś krzewów (i w ogóle nie tylko przy krzewach) polecam rewelacyjny KATALOG ROŚLIN , drzewa, krzewy, byliny Związku Szkółkarzy Polskich.


Dziękuję Katalog mam i korzystam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Ewa4 20:28, 21 lut 2015


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Zagladam i pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
october 21:07, 21 lut 2015


Dołączył: 02 lut 2015
Posty: 190
Betka napisał(a)


Witaj
Fajnie że trafiłaś do mnie ....cieszę się że tak pozytywnie wypowiadasz się o moim ogrodzie
Sporo miejsc jest jeszcze niedopracowanych ale jak to mówią ...sto lat nie małe hihihi powoli będę dążyć to takiej wersji ogrodu z której będę bardzo bardzo zadowolona
Pozdrawiam serdecznie


Posiadanie ogrodu wiąże się z nieustannym dopracowywaniem. Nie da się stworzyć raz i zostawić na zawsze
____________________
Monika Oczami wyobraźni - jak to miejsce się zmieni i Ogród mojej mamy
Betka 19:55, 22 lut 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ewa4 napisał(a)
Zagladam i pozdrawiam


Witam Ewuś ostatnio też u Ciebie byłam tylko jakoś śladu z prędkości nie zostawiałam
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies