Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

yolka 09:16, 24 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
rankiem 24 maja


____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 09:24, 24 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
kolejny rh

Tego rh poniżej kupiłam w nomi w lipcu 2 lata temu. Był tak chory i miał tak sucho, że aż serce mi sie ścisnęło, Stał jako jedyny rododendron, którego nikt nie chciał, miał 3 małe gałązki i nie rozwiniete pąki kwiatowe, bez karteczki bez nazwy. Kosztował majątek 28 zł (po przecenie), ale nie mogłam tam go zostawić. Odwdzięcza mi sie kwiatami, ale nowe przyrosty ciągle mają zniekształcone listki. Może ktoś coś poradzi. Zapytam też Bogdzię, ale póżniej, dziś u niej szaleństwo spotkaniowe.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 09:26, 24 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
Wklejam obrazek ze swojego kartofliska, coby Dajanę zaskoczyć i rozbawić
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
zawitka 09:44, 24 maj 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070
Jola u mnie już są zdjęcia to chyba laurowiśnia .U mnie rosną 2 duże krzewy i jeden mały .raz mi przemarzł duży miałam go wykopać ale dziewczyny nie pozwoliły i chwała im za to.Przycięłam u doło i dziś jesr metrowym pięknym krzewem Trzymam go dla pięknych liści , nie kwitł jeszcze nigdy u mnie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
yolka 13:06, 24 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
zawitka napisał(a)
Jola u mnie już są zdjęcia to chyba laurowiśnia .U mnie rosną 2 duże krzewy i jeden mały .raz mi przemarzł duży miałam go wykopać ale dziewczyny nie pozwoliły i chwała im za to.Przycięłam u doło i dziś jesr metrowym pięknym krzewem Trzymam go dla pięknych liści , nie kwitł jeszcze nigdy u mnie

We Francji były juz po kwitnieniu, z pędami kwiatowymi na końcówkach
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 20:03, 24 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
Cisza na forum. Wszyscy są u Bożenki, bu....
U mnie dziś były dwie piękne burze i popadało pięknie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
dajana 23:32, 24 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3753
A to paskudytakie rzeczy robić na twoich kartoflach! no piękne im stworzyłaś warunki do rozmnażania nie ma co, teraz zbieraj młode i stare bo ci wszystko zeżrą hi,hi .
W RH nie pomogę choć myśle że może mają za duzo słońca, ale ja nie znawca to sobie tak gdybam Jolu .Wpadłam na chwilkę przed snem po urobiona po łokcie jestem czyli zmęczona i spiąca .Dobrej Nocki .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
zawitka 08:22, 25 maj 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070
Jola tą młodą laurkę okrywaj gałązkami na zimę ja owijałam na początku fizeliną liście Wsadż go w ciepłe sloneczne miejsce i dużo podlewaj lubi lekko kwasną ziemię jak rh Potem jak się zestarzeja ha ha to nie trzeba okrywać choć zmarzł mi cały jak był wielki mróż na wiosnę wtedy zcięłam go i odbił
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
yolka 10:59, 25 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
dajana napisał(a)
A to paskudytakie rzeczy robić na twoich kartoflach! no piękne im stworzyłaś warunki do rozmnażania nie ma co, teraz zbieraj młode i stare bo ci wszystko zeżrą hi,hi .
W RH nie pomogę choć myśle że może mają za duzo słońca, ale ja nie znawca to sobie tak gdybam Jolu .Wpadłam na chwilkę przed snem po urobiona po łokcie jestem czyli zmęczona i spiąca .Dobrej Nocki .

Zbieram dwa razy dziennie, młodych jeszcze nie ma, ale pewnie niedługo się pojawią, skoro rodzice tacy gorliwi
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 11:01, 25 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
zawitka napisał(a)
Jola tą młodą laurkę okrywaj gałązkami na zimę ja owijałam na początku fizeliną liście Wsadż go w ciepłe sloneczne miejsce i dużo podlewaj lubi lekko kwasną ziemię jak rh Potem jak się zestarzeja ha ha to nie trzeba okrywać choć zmarzł mi cały jak był wielki mróż na wiosnę wtedy zcięłam go i odbił

Dzieki za porade, bedę na niego chuchać całą zimię
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies