Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

malgorzata_s... 22:17, 20 maj 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Cudne rododendrony Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
yolka 22:17, 20 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
grazyna_olszewska napisał(a)


Piękne kwiatuchy czosnek powalający i oczywiście gratuluję wnusia niech zdrowo rośnie mój ma już 3 tygodnie kawal chłopa

Oooo, również przyjmij moje gratulacje, niech zdrowo rośnie i jak najszybciej pomaga babci kopać w ogródku
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 22:18, 20 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Cudne rododendrony Pozdrawiam

Dzięki Gosiu. Spokojnej nocy i udanego dnia
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 22:51, 20 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Kartofelki obsypane. Tym razem koniem był mój bratanek, Zdjęć nie zrobiono, aparacik był ze mną we Francji. Cieszy mnie ta największa z rabat w moim ogrodzie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
dajana 23:43, 20 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Z pewnością jestem teraz na Kujawach kartofelki? tylko u nas się tak chyba nazywało ziemniaki ..Konik zrobił piękne redliny ale ilość ho,ho Trzy lata temu kiedy jeszcze dom był w budowie też miałam swoje kartofelki i stonkę przy okazji ,zbierałam ją do słoika ,ale ziemniaczki były super pieczone w popiele .Mieszkam na wsi w której nikt nie chowa trzody chlewnej ani nawet nie zasiewa pól ,wstyd po prostu co to za wieś, a tu proszę w ogrodzie ziemniaki i wykorzystany każdy kawałek ziemi .Zbiór będzie udany bo krzaczki zdrowiusieńkie .Ciekawe czym jeszcze zaskoczysz Jolu
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Ivvvona 23:46, 20 maj 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Obejrzalam dokładniej Twoje rh, są śliczne. Faktycznie mój wyglada jednak troche inaczej. Być może że to nie jest jednak N Z.
____________________
W ogródku Iwony
dajana 11:16, 21 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Jolu podczas koszenia opróżniam kosz z trawy wprost na rabaty ,ładnie ją rozkładam a ona sobie schnie a potem zamienia się w kompościk i tak po każdym koszeniu .Nie mam dużo tego trawnika wiec taka dawka jest jeszcze do rozłożenia Kiedy trawkę będę powiększać nadmiar zasili kompostownik .Nawet chwasty nie rosną na rabatach, oprócz tego zatrzymuje wilgoć U mnie susza każdego dnia pomimo podlewania ,różanki się nią bardzo cieszą.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
yolka 13:34, 21 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
dajana napisał(a)
Jolu podczas koszenia opróżniam kosz z trawy wprost na rabaty ,ładnie ją rozkładam a ona sobie schnie a potem zamienia się w kompościk i tak po każdym koszeniu .Nie mam dużo tego trawnika wiec taka dawka jest jeszcze do rozłożenia Kiedy trawkę będę powiększać nadmiar zasili kompostownik .Nawet chwasty nie rosną na rabatach, oprócz tego zatrzymuje wilgoć U mnie susza każdego dnia pomimo podlewania ,różanki się nią bardzo cieszą.

Dzisiaj więc koszę trawnik, chociaż mógłby 2 dni poczekać. Dziekuję.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
zawitka 12:15, 23 maj 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
Jola ale się uchachałam z dyskusji o nauczycielkach i dysleksji Gratuluję seteczki Daj zdjęcie roślinki też u mnie to będę patrzaććć co to jest GRATULKI potrójna BABCIU
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
yolka 15:01, 23 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
zawitka napisał(a)
Jola ale się uchachałam z dyskusji o nauczycielkach i dysleksji Gratuluję seteczki Daj zdjęcie roślinki też u mnie to będę patrzaććć co to jest GRATULKI potrójna BABCIU

Dzieki za gratulki
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies