Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

yolka 13:01, 19 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
GorAna napisał(a)
Babciu Jolu gratulacje od Babci Ani.....najwazniejsze, że zdrowe dzieciątko
pozdrawiam majowo

Dzięki babciu Aniu
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 13:13, 19 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
nowiny z mojego ogrodu



____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 13:14, 19 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600


____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Viola 13:30, 19 maj 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Ja też gratuluję wnusia Niech się zdrowo chowa. No i jeszcze gratki z powodu seteczki Jestem pierwsza !!! Pozdrawiam serdecznie, zaglądam często i podglądam
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
yolka 21:46, 19 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Viola napisał(a)
Ja też gratuluję wnusia Niech się zdrowo chowa. No i jeszcze gratki z powodu seteczki Jestem pierwsza !!! Pozdrawiam serdecznie, zaglądam często i podglądam

No to wybieram sie do Twojego ogrodu
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Ivvvona 22:24, 19 maj 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Gratulacje na 100 stronkę.
Kwiatuch dla Ciebie
____________________
W ogródku Iwony
kitek81 23:29, 19 maj 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
gratuluję wnusia najważniejsze, że zdrowy i żeby zdrowo się chował

i oczywiście gratuluję pierwszej setki, oby jak najwięcej było kolejnych

ogród rośnie i się zmienia śliczne rh!

____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
JoannA 23:43, 19 maj 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Gratuluję wnuka, pięknego ogrodu i pierwszej seteczki.
Pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
dajana 09:53, 20 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Jolu urodził ci się wnusio? to dopiero radosna nowina .Gratuluję z całego serca! wycałuj mu pupcie ode mnie i te maleńkie kochane stopki które tak uwielbiam Widzisz jak rzadko bywam że taka nowina mnie ominęła ,.ale tak zapierniczam na działce ze padam jak betka wieczorem ,sił nie starcza już na dłuższe siedzenie w Ogrodach .Walczę z ugorem i pieszczę to co już posiadam Nie jest tego wiele ale to moja radość. z wykonanych prac .Swoja droga to bardzo lubię zmieniać ten ugór na ładny kawałek choć to ciężka praca głównie kopanie ale jakoś się trzymam jeszcze ,.Jeśli posadziłaś róze jesienią to normalne ze są jeszcze małe ,dopiero w trzecim sezonie wystartują jak należy Moje właśnie trzeci sezon mają i tak porosły że napatrzeć się nie mogę Wczoraj na jednej liczyłam pąki i było ich ponad 80 sztuk .Takiej ilości jeszcze nigdy nie miałam .Dałaś dobra ziemie z obornikiem to nie musisz nawozić niczym Ja dopiero w ub zaczęłam nawozić magiczna siła ale nie dałam tak dobrej ziemi jak ty bo nie miałam obornika Wsadzone w tym roku już mają obornik ale są jeszcze malutkie .Śliczne masz rh,czy azalie? co by to nie było, przepiękne bukiety Kiedy stworzę u siebie dla nich warunki tez posadzę te piękności Pozdrawiam cię Jolu serdecznie ,dziękuję że pamiętasz o mnie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 09:59, 20 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Zapomniałam o zaczarowanej 100 stronie .I ja gratuluje Nich ci ogród pięknie kwitnie i wszystko w życiu udaje
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies