Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

yolka 17:59, 03 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Jolu te zapasy niesamowite Pelaśki moje już lekko zmarzniete, u was chyba mrozu nie było? Buziaki słoneczne

Był, tylko moje są za budynkiem i mrozik je oszczędził
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 20:30, 03 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piwniczkę obejrzałam , zima Ci niestraszna przy takich zapasach.Rh też przysypałam ziemią żeby sie ukorzeniały , biale ,wiosną sprawdze czy już można odciąc od rośliny matecznej. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 20:59, 03 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)
Piwniczkę obejrzałam , zima Ci niestraszna przy takich zapasach.Rh też przysypałam ziemią żeby sie ukorzeniały , biale ,wiosną sprawdze czy już można odciąc od rośliny matecznej. Pozdrówka.

piwniczka faktycznie pełna, lubie tam zagladać. Moj przysypany odkład był w ziemi rok od wiosny do wiosny, a miał kilka korzonków ale dość długich ok 10-15 cm, część ziemi sie osypała więc widziałam, więc kolejne które przysypałam (Cata grandi i Now zemb) czekam dwa lata i wysadzę je dopiero na wiosnę. Dzięki , że zaglądasz
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
anabuko1 10:47, 04 lis 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Witaj Jolu!!

Przepraszam,ale nie myślę racjonalnie,,W domu choroba, córka tez w szpitalu.
to wszystko obciąża psychicznie.
Wspaniale i ładne masz wnuczęta. Piękne , oryginalne imiona, aczkolwiek brzmiąco zagranicznie.
Ja jeszcze wnuków nie mam,I jak na razie to szybko się nie zapowiada,aby je miała.Chociaż moje koleżanki już niedługo babciami zostaną.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
yolka 10:49, 04 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ojej to faktycznie uzbierało sie u Ciebie problemów. Zdrowia dla córci zyczę przede wszystkim. Niech zdrowieje szybciutko, aby mama się nie martwiła.
Imiona mają odpowiedniki polskie, czkolwiek stare i mocno odkurzone. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
anabuko1 10:54, 04 lis 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Tak zrozumiałam,że po polskie odpowiedniki to też są.Ale nawet u nas teraz to rzadkie imiona.Ale ładne są.Lubie takie rzadkie,mało spotykane..
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Bogdzia 20:03, 04 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)

piwniczka faktycznie pełna, lubie tam zagladać. Moj przysypany odkład był w ziemi rok od wiosny do wiosny, a miał kilka korzonków ale dość długich ok 10-15 cm, część ziemi sie osypała więc widziałam, więc kolejne które przysypałam (Cata grandi i Now zemb) czekam dwa lata i wysadzę je dopiero na wiosnę. Dzięki , że zaglądasz


Moje były przysypane jesienia czyli już rok jest ale na razie nie zaglądam bo na zimę i tak nie bede ich zabierac , poczekam do wiosny.Miłego dnia jutro.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 20:32, 04 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
anabuko1 napisał(a)
Tak zrozumiałam,że po polskie odpowiedniki to też są.Ale nawet u nas teraz to rzadkie imiona.Ale ładne są.Lubie takie rzadkie,mało spotykane..

A ja mam mieszane uczucia, ale to dzieci córki i jej wybór. chociaż wolę Teofila niz np. Brajana
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
anabuko1 08:59, 05 lis 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
A ja też wolałabym mieć Teofila niz np. Brajana.W
olę polskie,ładniej brzmią, tak swojsko dla nas.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ivvvona 13:29, 05 lis 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Piwniczka super - tylko pozazdrościć Kwitnący ML to chyba rzadkość. Pozdrówka
____________________
W ogródku Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies