Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

anabuko1 21:13, 02 lis 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Zapasy na zimę juz są i to sporo,więc zima nie straszna.
I dynia nawet jest. Suuper!!
Pelargonki to twardzielki one chyba ostanie schodzą z barwami .Moje też jeszcze na balkonie są.
Piękne trawy
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Dorota123 22:14, 02 lis 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj Jolu, miło, że do mnie wpadłaś. Prześledziłam budowę altany i bardzo przydatnej piwniczki. Ogród staje się coraz ładniejszy, hortensje zachwycają. Gratuluję rozmnożenia rh, mnie nigdy się nie udało, ale ja próbowałam z ukorzeniaczem. Rabata wzdłuż domu w tonacji niebieskiej - piękna. Pozdrawiam, będę zaglądać
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Napia 22:26, 02 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Twoje pelargonie i trawki - nadal zachwycają:0
A piwniczka - dla mnie pierwsza klasa
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
yolka 09:01, 03 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Dorota123 napisał(a)
Witaj Jolu, miło, że do mnie wpadłaś. Prześledziłam budowę altany i bardzo przydatnej piwniczki. Ogród staje się coraz ładniejszy, hortensje zachwycają. Gratuluję rozmnożenia rh, mnie nigdy się nie udało, ale ja próbowałam z ukorzeniaczem. Rabata wzdłuż domu w tonacji niebieskiej - piękna. Pozdrawiam, będę zaglądać

Dziekuje, że wpadłaś RH robiłam z odkładu przysypanego ziemią. Przez rok się tak korzenił. wiosna wsadziłam do doniczki, a we wrześniu do gruntu. Ma dwa paki kwiatowe. zobaczymy co z niego wyrośnie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 09:02, 03 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Napia napisał(a)
Twoje pelargonie i trawki - nadal zachwycają:0
A piwniczka - dla mnie pierwsza klasa

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 09:05, 03 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
izka napisał(a)
Witaj dziękuję za odwiedziny. Piękne masz hortensje! Ja w tym temacie stawiam pierwsze kroki. Czytam dalej...

Hortensje są prawie bezobsługowe, polubiłam je bardzo. U mnie rosna w słonecznym miejscu, więc wcześnie zakwitaja i szybciej stają sie rdzawe, ale daja radę
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
dajana 10:04, 03 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witam cię Jolu bardzo cieplutko! nadrobiłam zaległości u ciebie, a było co czytać i oglądać. Tak ładnie ci wszystko rośnie ,wnuki tylko do całowania .Lato miałaś zatem bardzo pracowite, spiżarnia pełna przetworów aż ślinka cieknie Uwielbiam takie widoki, zorganizowana i pracowita z ciebie kobitka, mus cię chwalić pod niebiosa U mnie nie jest tak ciekawie ,ale małe zmiany poczyniłam, lecz dopiero w ciągu ostatniego tygodnia ruszyłam z taczkami .Wczoraj przesadzałam róże i najpiękniejszą Eden Rose ułamałam przy samym miejscu szczepienia. Była zbyt duza ,nie dałam rady w pojedynkę, wsadziłam lecz wątpię aby cos z niej zostało do lata .Żal mi bardzo bo była taka piękna .Moje róże tak mi wyrosły ze zasłoniły okno i sięgają dachu .Przesadziłam również hortensje z jednej rabaty no i w końcu posadziłam róże przy tarasie .Same róże to pikuś, ale ponad 100 taczek ziemi która musiała wypełnić przy nim koryta, to była ciężka praca .Dzisiaj muszę przesadzić jeszcze jedną różę, boję się abym nie zrobiła tego samego bo to duży krzak, ale muszę ją przesadzić .Trawki tez mi pięknie urosły ,potrzebuję ich bardzo dużo i lawendy ok 150 sztuk Wracam pomaleńku do życia , może pstryknę dziś jakieś zdjęcie to wkleję wieczorkiem .Miło jest wrócić do starych dobrych koleżanek Dobrego dnia Jolu i moc uścisków zasyłam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
yolka 10:12, 03 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Tak bardzo sie ciesze, że jesteś, roboty ogrodowe nam nie uciekną, ale to dobrze, że mamy w czym grzebać. Czekam na zdjecia Twoich róż, hortencji i pieknego przecież domku z przemyslanymi detalami. Lawendy sporo musisz mieć, ale to na tę wymarzona alejkę do altanki jeśli dobrze pamietam. Ale będzie pięknie. Z nowości to jeszcze to napiszę, że spotkałam sie na Agrze w Rypinie z Anią An-tre, BożenkaąEpodlas i Małgosią z Rypina.Jajne spotkanie, super dziewczynu no i łupy przytaszczyłam. Pozdrawiam i samych dobrych słonecznych dni zyczę
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
zawitka 14:41, 03 lis 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
malgorzata_s... 14:57, 03 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Jolu te zapasy niesamowite Pelaśki moje już lekko zmarzniete, u was chyba mrozu nie było? Buziaki słoneczne
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies