Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

Margarete 22:42, 03 sty 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Cudne bombki - oj kurczę jutro swoje obrócę i pokażę ale za widoku bo już za ciemno.
Ty sama na drodze a ja sama dziś na spacerze. Ponieważ mam wolne to codziennie deszcz nie deszcz katar nie katar wychodzę na kijach i robię od 4 do 9 km zależy od ochoty i pogody....dziś zaczął u nas zacinać deszcz ze śniegiem i tylko ja chyba jedna jedyna (wariatka) latałam po parku wokół stawów z kijami...było widno, środek dnia a ja sama jak okiem sięgnąć..poczułam się dziwnie i szybko przemieściłam się do ludzi, na pobliską ścieżkę rowerową....to głupie bo lepiej było zostać w parku i wdychać świeże powietrze niż latać wzdłuż ruchliwej drogi i wdychać bądź co bądź spaliny, ale strach był silniejszy
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 12:19, 04 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zaglądam, Jolka! Cudne bombki
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 17:02, 04 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Margarete napisał(a)
Cudne bombki - oj kurczę jutro swoje obrócę i pokażę ale za widoku bo już za ciemno.
Ty sama na drodze a ja sama dziś na spacerze. Ponieważ mam wolne to codziennie deszcz nie deszcz katar nie katar wychodzę na kijach i robię od 4 do 9 km zależy od ochoty i pogody....dziś zaczął u nas zacinać deszcz ze śniegiem i tylko ja chyba jedna jedyna (wariatka) latałam po parku wokół stawów z kijami...było widno, środek dnia a ja sama jak okiem sięgnąć..poczułam się dziwnie i szybko przemieściłam się do ludzi, na pobliską ścieżkę rowerową....to głupie bo lepiej było zostać w parku i wdychać świeże powietrze niż latać wzdłuż ruchliwej drogi i wdychać bądź co bądź spaliny, ale strach był silniejszy
Buziaki!


Widziałam Twoje dekoracje , bardzo ładnie wyszło, choinka jak moja - krakowska. Moje postanowienie noworoczne to rzucić jedzenie, niestety nie udało się. Pogoda jak u Ciebie - oględnie - do niczego
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 17:02, 04 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
popcorn napisał(a)
Zaglądam, Jolka! Cudne bombki

Dzięki Karolcia
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AgataM 18:16, 04 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Boże Narodzenie to czas kiedy stajemy się wrażliwsi, sentymentalni i uczuciowi. Każda nawet mała rzecz przywołuje jakieś wspomnienia. Tak też jest ze starymi bombkami choinkowymi, Patrząc na nie przypominam sobie lata dziecięce,kiedy z niecierpliwością czekałam na prezenty i pełny dom gości, A najbardziej moje kochane babcie. Twoje są piękne.... Ale ze mnie romantyczka.....
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
gosika67 21:40, 04 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Takie bombki mają swój urok, ja też mam stare bombki z dzieciństwa mojego męża.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
yolka 12:24, 06 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
AgataM napisał(a)
Boże Narodzenie to czas kiedy stajemy się wrażliwsi, sentymentalni i uczuciowi. Każda nawet mała rzecz przywołuje jakieś wspomnienia. Tak też jest ze starymi bombkami choinkowymi, Patrząc na nie przypominam sobie lata dziecięce,kiedy z niecierpliwością czekałam na prezenty i pełny dom gości, A najbardziej moje kochane babcie. Twoje są piękne.... Ale ze mnie romantyczka.....

Romantyzm w cenie bo coraz mniej spotykany
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 12:24, 06 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
gosika67 napisał(a)
Takie bombki mają swój urok, ja też mam stare bombki z dzieciństwa mojego męża.

Dbam o nie żeby mieć te pamiątki jak najdłużej
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 12:27, 06 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
A u mnie dziś słońce, aż boję się cieszyć żeby nie zapeszyć:0

Róże i liliowiec jeszcze nie skończyły, Ciemiernik już się czai


____________________
Ogród z widokiem na jezioro
gosika67 12:55, 06 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
U mnie też słonecznie, wychodzą jakie cebulowe, irysy na pewno.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies