Gdzie jesteś » Forum » Domowe » Skrętnik - rozmnażanie skrętnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Skrętnik - rozmnażanie skrętnika

grazyna_biel 13:31, 03 mar 2014

Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 106
To tak jak u mnie
Pewnie już w niedługim czasie będę cieszyć oczy kwitnieniami!
neska 09:23, 10 mar 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 26
Co znaczy cisza ? Nikt nie chwali się pączusiami albo kwiatuszkami ?U mnie jeszcze cisza mam nadzieję że niedługo zacznie się kwitnienie. Pozdrawiam wszystkich zakręconych!
____________________
kaska1ge 20:21, 11 mar 2014

Dołączył: 02 lip 2013
Posty: 69
U mnie pączusie dopiero pojawiają się na zeszłorocznych okazach. I to nie na wszystkich. A nowości jeszcze potrzebują czasu.
____________________
neska 16:36, 21 mar 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 26
Bardzo podobają mi się fiołki i skrętniki-uwielbiam te kwiaty,kiedyś kupiłam sadzonkę ale nie wiedziałam na czym polega jej dogadzanie i przedobrzyłam,po prostu przelałam.Niestety roślinka zgniła, ciekawa jestem gdzie można teraz dostać te kwiatuszki, szukałam w kwiaciarniach,marketach ale niestety nie znalazłam.Proszę doradźcie mi .
____________________
grazyna_biel 17:45, 21 mar 2014

Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 106
Tak to jest, że uczymy się na własnych błędach.
Moja rada jest następująca: przeczesywać internet i czytać.Zapisywać interesujące Ciebie uwagi, kopiować linki by móc do nich wracać.
Wiele informacji można też znależć na różnych forach kwiatowych.Nie będę podawać linków żeby nie być posądzoną o jakąś agitację.
A jeżeli chodzi o kupno, to dużo propozycji ma Allegro.
Fajne są też wymiany które lubię najbardziej.
Pewnie już za kilka dni włożę zdjęcia pierwszych, wiosennych kwitnień.
Pozdrawiam fiołkowo i skrętnikowo
malgorzata_k... 07:15, 22 mar 2014

Dołączył: 15 wrz 2013
Posty: 65
skrętniki te nieodmianowe widziałam na targu a z tego co przeglądałam różne strony internetowe to także na giełdach ale to już te odmianowe są.
Mogę ci zaproponować kilka niekwitnących sadzonek lub listków do ukorzenienia..
____________________
neska 09:19, 23 mar 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 26
Małgosiu chciałam zapytać czy masz kolor bordowy albo różowy? Mam maleńkie sadzonki ale prawdopodobnie same niebieskie lub fioletowe, kiedyś zgadałam się z kobietą i podarowała mi listek biały i różowy ale niestety nie przetrwały może dlatego że to było zimą więc okres bardzo trudny dla skrętników. Pozdrawiam wiosennie!
____________________
malgorzata_k... 15:18, 23 mar 2014

Dołączył: 15 wrz 2013
Posty: 65
pradę, pule, sandrę, dianę, apisa, tygrysa, białego oraz takie których nie oznaczyłam czyli mathew, fioletowy bordowy różowy i coś podobnego do mathew rylko ma dwa kolory kreseczek.
____________________
neska 17:44, 23 mar 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 26
Małgosiu napisz jakiej wielkości są sadzonki i w jakiej cenie gdybym się zdecydowała?
____________________
malgorzata_k... 18:33, 23 mar 2014

Dołączył: 15 wrz 2013
Posty: 65
Może zrobie fotki bo wielkości są różne a cena 5zł szt oprócz tygrysa
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies