Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Tosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Tosi

malkul 15:45, 07 maj 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
buki ogólnie z tych wolnorosnących mnei tez to wkurza ale one odwdzięczają się niezwykłą urodą
podejrzyj na bieżąco czy nei będziesz miała na bukach zdobniczki
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Magda70 15:55, 07 maj 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Tosia a co w końcu z seslerią?? Lawenda jest zamiast tak??
Fajnie ogród dojrzewa i te kamienie świecą po oczach takie nówki
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Kindzia 18:31, 07 maj 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U mnie też buki focha strzelały, te zeszłoroczne jakoś żyją, tfuuu...

Korony Ci zakwitną już w przyszłym roku, zobaczysz.

I muszę Cię zmartwić...robota z przesadzaniem cunningham's whitów Cię czeka. Szybko rosną, już za rok będą się rozpychać. U mnie z tego powodu miłorząb przemeldowanie jesienią musi dostać.

Pozdrówka Tosiu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
atena35 20:58, 07 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
malkul napisał(a)
buki ogólnie z tych wolnorosnących mnei tez to wkurza ale one odwdzięczają się niezwykłą urodą
podejrzyj na bieżąco czy nei będziesz miała na bukach zdobniczki


Dzięki za przypomnienie. Już mi dziewczyny kazały patrzeć za mszycami, a ja gapa ciągle zapominam. Jak mi się przypomni to jest ciemno. Na jutro kartkę/przypominajkę sobie przykleję
____________________
Ogród Tosi
atena35 21:17, 07 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Magda70 napisał(a)
Tosia a co w końcu z seslerią?? Lawenda jest zamiast tak??
Fajnie ogród dojrzewa i te kamienie świecą po oczach takie nówki


Madziu, dojrzewam
Nowa lawenda jest zamiast starej lawendy, na lewo od ciurkadełka (trochę widać)
Selseria miałaby być zamiast żurawek, które zniszczyły podłe opuchlaki w nogach iglaków podsypana nowym żwirkiem




i przy ciurkadełku, bez "jajek" również tylko w żwirku

dla przypomnienia żurawki leciały tak:




____________________
Ogród Tosi
atena35 21:21, 07 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Może macie inne pomysły ??????

Ja chciałabym trawy
Nie przeszkadza mi, że wiosną w miejscu traw są "jeżyki", zawsze mogę przecież wybrać coś zimozielonego.
____________________
Ogród Tosi
atena35 21:25, 07 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Kindzia napisał(a)
U mnie też buki focha strzelały, te zeszłoroczne jakoś żyją, tfuuu...

Korony Ci zakwitną już w przyszłym roku, zobaczysz.

I muszę Cię zmartwić...robota z przesadzaniem cunningham's whitów Cię czeka. Szybko rosną, już za rok będą się rozpychać. U mnie z tego powodu miłorząb przemeldowanie jesienią musi dostać.

Pozdrówka Tosiu


Kasiu, niech się rozpychają
U mnie one ambrowca otaczają, mam nadzieję, że da radę.
Jakby co, to robota dopiero w przyszłym roku a robotę trzeba sobie szanować żeby zawsze ją mieć.
____________________
Ogród Tosi
nicol21 23:07, 07 maj 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10368
Szkoda tych żurawek, no ale cóż będzie coś innego i pięknego
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
eda 23:17, 07 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
atena35 napisał(a)




kulaski pikne z latarenką oko zawiesiłam fajnie wszystko porosło wypadki się trafiają to zawsze powód do fantazij uwielbiam przestawiać wiem że się trzymasz wzoru no i ślicznie jest ale trawy tam gdzie zurawki wypadają to wskazane może ciemne bordo cudnie by wygladały lub czekoladowe tylko gdzie je zdobyć ? buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Magda70 08:28, 08 maj 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jestem...

sesleria fajnie będzie wyglądać...dziś wieczorem wrzucę fotki z dnia wczorajszego...będzie i sesleria na fotkach z uroczymi pędzelkami

Zurawki są bordowe - sesleria zielona. Tu jest różnica. Ale w/g mnie i tak będzie git. Zresztą zawsze za 2 lata mozesz wymienić na coś innego jak Ci nie będzie pasować. Ale nie sądze aby tak było
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies