Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

Warmia 18:59, 16 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Donia72 napisał(a)
Marta masz rację, mus takie poduchy uszyć Fajnie by wyglądały we wzór angielski
A wiciokrzew wywaliłam właśnie z tych względów co napisałaś Poszedł w liście.


U mnie to samo. Liści ma na potęgę, że kwiatów nie widać. Eksmisja na jesień jak nic. Będzie coś nowego.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Donia72 19:12, 16 cze 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Ja dziś w to miejsce posadziłam moje sadzonki bukszpanu. Rośnie tam już różowa róża, ale jakaś marna Dokupię żóółtą pnącą, bo od jakiegoś czasu taką sobie wymarzyłam przy pergoli, tylko że miała być przy wejściu. No, ale tam mam jakieś pechowe miejsce i nictam nie chce rosnąć. Tak więc kupię na inną pergolę
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Warmia 19:24, 16 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Pięknie będzie wyglądać.

Ja jakoś róży pnącej się boję. Muszę u siebie na to miejsce po wiciokrzewie wymyślić coś innego. On się wogóle nie chciał piąć. Trzeba go było zawijać i kombinować, a tak to ja nie chcę. Musi tam być coś co samo sobie poradzi.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Kindzia 20:34, 16 cze 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
A przyleciałam jakieś zdjęcia pooglądać, a tu echo...dawaj fotki!

Kolor ławeczki ciągle podziwiam, bardzo ładnie tam wygląda!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Donia72 21:30, 16 cze 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Marta ja przy pergoli przy furtce mam: (obecnie, a nie wiem jak długo) milin i powojnik. Milin rośnie już parę lat i jest marny a powojnik mam od tamtego roku i zobaczymy jaki będzie. Miał bardzo dużo drobnych kwiatuszków. Dorotka napisała, że to jest Rubens Natomiast milin jest nęzny i ani razu jeszcze nie kwitł Tak wygląda moja pergola przy furtce






____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 21:32, 16 cze 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Kindzia fotki będąJutro? Na razie myslę na rabatą przystankową, bo trochę bałagan się zrobił, za duże mi porosły roślinki. Aż dziwne, bo u nas bez deszczu
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Warmia 21:37, 16 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Jak mi się marzy pergola przy furtce. Tylko najpierw muszę tam troszkę pozmieniać i wtedy postawić pergolę z czymś pnącym. A masz może zdjęcie całej tej pergoli? Przyznam się, że nie przejrzałam całego wątku i może przegapiłam
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Donia72 21:45, 16 cze 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Zaraz poszukam
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
AgataBC 22:01, 16 cze 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Donia72 napisał(a)
Na razie myslę na rabatą przystankową, bo trochę bałagan się zrobił, za duże mi porosły roślinki. Aż dziwne, bo u nas bez deszczu


Jeśli to świeże nasadzenia to zwykle normalne, że potrzeba korekty. Nie wszystko się od razu przewidzi. U mnie też się rewolucja szykuje. Wszystko muszę popisać, co, jakie kolory, jak wysoko i szeroko rośnie i posadzić jak trzeba. Na jesień będę miała totalną zmianę bylinowej rabaty
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Donia72 22:03, 16 cze 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Ta pergola była kupiona w szkółce


a tę zrobiła mój m fotki z tamtego roku


____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies