Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piaskownia na zakręcie

Pokaż wątki Pokaż posty

Piaskownia na zakręcie

ewsyg 09:19, 07 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Drugi, który ma to 'Darla Anita

Piękny, mam go juz kilka lat i powiem, że jest zdrowy, bezproblemowy.





Mam jeszcze orchid candy

Oni maja Blueberry Candy, bardzo podobny do mojego

Wszystkie candy są fajne, maja dużo kwiatów, kwiaty nie są bardzo duże, ale są śliczne.



Z candy mam też strawberry candy

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 09:27, 07 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Mam jeszcze 'Stella de Oro

To jest niewysoki liliowiec, który kwitnie całe lato. Mam go dopiero rok.Nie jestem nim zachwycona. Kwitnie długo, ale u mnie miał pojedyncze kwiatki. Możliwe, że potrzebuje więcej czasu, żeby się rozkwitnąć.

Poobserwuje go w tym roku



Tyle mam z ich oferty. Nie wiem jak u nich jest ze zgodnością odmian. Czasami kupujesz coś fajnego a potem się okazuje, że to zwykły liliowiec. Kupowałaś już u nich ?

Oni maja liliowca Złota Laguna a moja koleżanka ma Oranżowa Laguna, Nie wiem, czy to ten sam. Koleżanka jest z niego bardzo zadowolona, piekne kwiat, dużo kwiatów na jednej łodyżce i długo kwitnie.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
iwonadm 10:34, 07 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
kupowałam u nich piwonie w doniczce były to ładne sadzonki mam nadzieję, że się przyjmą
dlatego chciałam zamówić u nich te liliowce tylko ciężko wybrać

tam reklamują takie 500-400 kwiatów miałaś takie?
najlepiej białe lub różowe
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
ewsyg 10:49, 07 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
iwonadm napisał(a)
kupowałam u nich piwonie w doniczce były to ładne sadzonki mam nadzieję, że się przyjmą
dlatego chciałam zamówić u nich te liliowce tylko ciężko wybrać

tam reklamują takie 500-400 kwiatów miałaś takie?
najlepiej białe lub różowe


Iwonko, pierwszy raz spotykam się z takim określaniem, nazewnictwem, czy grupą 500 -400 kwiatów.

Jeżeli odmiany się pokrywają to ja też sobie u nich zamówię liliowce. Już mam pierwsze typy

Wiem, że są liliowce, które maja dużo paków kwiatowych na jednej łodyżce. Zapewne to o nie chodzi. Ciekawa jestem które wybierzesz.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 13:17, 07 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
I jeszcze pomęczę Was liliowcami

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 13:28, 07 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Agania 14:31, 07 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witam Cię Ewa w nowym roku i widzę, że u Ciebie też przegląd twoich ulubieńców, muszę się cofnąć u Ciebie, bo twoje kolekcje się powiększyły
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:33, 07 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jesteś niesamowitą kolekcjonerką
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Karol99 17:07, 07 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj Pamiętam jak kiedyś czytałem twój wątek, ale potem go zgubiłem wiec od razu zaznaczę
Zagajnik sosnowy nadal jest? Bo zawsze mi się podobał, a moje sosenki małe dopiero, pozdrawiam
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
mira 18:36, 07 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
ewsyg napisał(a)
Mam jeszcze 'Stella de Oro

To jest niewysoki liliowiec, który kwitnie całe lato. Mam go dopiero rok.Nie jestem nim zachwycona. Kwitnie długo, ale u mnie miał pojedyncze kwiatki. Możliwe, że potrzebuje więcej czasu, żeby się rozkwitnąć.

Poobserwuje go w tym roku



Tyle mam z ich oferty. Nie wiem jak u nich jest ze zgodnością odmian. Czasami kupujesz coś fajnego a potem się okazuje, że to zwykły liliowiec. Kupowałaś już u nich ?

Oni maja liliowca Złota Laguna a moja koleżanka ma Oranżowa Laguna, Nie wiem, czy to ten sam. Koleżanka jest z niego bardzo zadowolona, piekne kwiat, dużo kwiatów na jednej łodyżce i długo kwitnie.


Ewa dziękuję za różyzkę.
Ja mam tego liliowca i bardzo go lubię, już mam 5 kupek bo podzieliłam ostatnio mocno, ja lubię go bardziej nawet z liści które trochę robią za trawę, kwitnie do mrozów, w tym roku kwitł mi kiepsko ale nie tylko ten - może pierwszy rok po podziale tak jest,
Liliowce masz piękne, ja szukam brązowych i czerwonych.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies