Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Agania 20:35, 07 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Jak colia, piękny Łukasz

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
baraga1904 21:45, 07 gru 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...bardzo pracochłonny i świetnie wykonany..... gratuluję...
monteverde 22:53, 07 gru 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Luki napisał(a)
Śnieżku nasypało, a Mikołaja u mnie nie było... chyba zapomniał
Zrobiłem kolejny wianek, co sądzicie... strasznie świecący




Łukasz garaż przenieść w inne miejsce a wianek śliczny
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Luki 23:23, 07 gru 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Bardzo dziękuje Agato

Dziękuje Agnieszko policzyłem dzisiaj.. przykleiłem do niego 130 ozdób chyba przesadziłem

Aniu już przenosze tylko nie znam specjalistów którzy zmienią położenie 200 metrowego pietrowego budynku gospodarczego niestety z garażami nie da się nic zrobić, jedynie przesiąść się całkowicie na rower
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
malgorzata_s... 23:41, 07 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Nie przesadziłeś, jest ślicznie Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paniprzyroda 23:59, 07 gru 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Cierpliwość to Ty masz, tyle sztuk przykleić, wiem coś o tym. Wianek nietuzinkowy, a przede wszystkim Ty i Twoje rośliny. Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Sebek 15:57, 08 gru 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aaaale cudny wianek - koronkowa robota
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Welka 19:53, 08 gru 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Luki napisał(a)
Śnieżku nasypało, a Mikołaja u mnie nie było... chyba zapomniał
Zrobiłem kolejny wianek, co sądzicie... strasznie świecący



Jeśli kleiłeś go klejem z pistoletu to kłaniam Ci się w pas - cała bym się poparzyła przy takich drobnych elementach. Bardzo ładnie Ci wyszło
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Luki 20:18, 08 gru 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
paniprzyroda napisał(a)
Cierpliwość to Ty masz, tyle sztuk przykleić, wiem coś o tym. Wianek nietuzinkowy, a przede wszystkim Ty i Twoje rośliny. Pozdrawiam.

O kurcze jakie 'mocne' słowa, bardzo mi miło, a określenie nietuzinkowy do mojej osoby w sumie bardzo mi się podoba z tą cierpliowścią to niestety nie do wszystkiego
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:27, 08 gru 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Gosiu bardzo dziękuje

Sebek dzięki, z tą koronkową robotą to dość trafne stwierdzenie, w planach było ok 30 wiekszych bombek, a że nie wpadłem na to, żeby szklanych bombek w marketach budowlanych poszukać to nakleiłem się a drobnicą

Ewelino wszystko klejone klejem na gorąco i wszystkie paluszki całe, jedynie cała podłoga w kuchni była w klejowe niteczki i oczywiście ja również


Dzisiaj w końcu jedna pozytywna wiadomość do mnie dotarła, oby wtorek był sprzyjający....
Wczoraj wieczorem nie miałem w sumie co robić, a nauki miałem już dość. Zabrałem kartke i chyba wymyśliłem dość spory remont rabaty 'chodnikowej' 5 dużych krzewów poszło by w śmieci, warunkiem zmian jest zdobycie jakiegoś sensownego i sporego stożka, marzy mi się z cisa..... coś tam na oku mam.
Trzeba sobie jakąś dorywczą posadke na remont ogrodu załatwić to wszystko przekopie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies