Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Kubusiowo zaprasza - sierpień 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo zaprasza - sierpień 2013

Joaska 10:44, 26 sie 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Popatrzyłam na relację z Kubusiowa.... cudne miejsce na ziemi ... wspaniali ludzie ... uśmiechnięci....radośni .... żyć nie umierać.... Gosiu ogrom pracy w przygotowanie kubusiowa na gości widać w każdym centymetrze rabat , trawnika , kancików.... pozdrawiam i mam nadzięję że kiedyś i mi uda się kubusiowo zobaczyć na żywo
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Milka 10:46, 26 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wspaniałe spotkanie w przepięknym Kubusiowie
krajobraz zachwyca, a wasze wylegiwanie na trawie, rozmowy pokazują, jak było cudownie
Gosiu, pięknie zagospodarowałaś teren rabatami
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kondzio 11:07, 26 sie 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
asc napisał(a)


Konrad łapie doła.... ogląda Twój ogród... taki Ogrodowiskowy... mało nasadzeń, ale wielkie grupy... i nijak nie może tego przenieść na swój grunt........ My z Konradem jesteśmy podobni w kwestii ogrodu... i wiem co sobie myślał... na pewno to co ja.... "Też tak chcę, ale to niemożliwe...bo szkoda pozbyć sie większości roślin.....a jak sie nie pozbędę , to tak mieć nie będę, a się nie pozbędę bo szkoda, bo i to i to i to jest ładne..... " Coś w ten deseń


Madżenka ma rację... zakładaj agro i nas sie nie pozbędziesz Będę co roku odwiedzać jak nie Pszczelarnię to Kubusiowo Na zmianę.....

A na tej górce na zimę załóż wyciąg narciarski do nauki... i sezon cały rok Ja sie mogę nawet zatrudnić
akurat nie miałem dola byłem od poczety wyluzowany wcale nie byłem smutny byłem szczęśliwy hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 11:21, 26 sie 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
asc napisał(a)


Aniu - fotka była, łódko jako element krajobrazu..... ale nie było myśli by popłynąć Nie było tej chęci by ją wykorzystać i udać sie na bezkres wody....... i jak zauważył Zbyszek.. nawet nikt sobie w łódce nie zrobił zdjęcia.... toż to szok......... fota hicor z wyjazdu by była.... na żadnym spotkaniu rejsu łódką nie było i może nie będzie ........ zawalona sytuacja podnosząca atrakcyjność Kubusiowa..... Kondzia w kaczuszce też nie było...a mógł chociaż po kostki w wodzie stanąć, albo na pomoście i poudawać że skacze do pływania.....
Po prostu Kubusiowo piękne, ale ani jednej fotki hiciora nie ma.... hiciora z którego byśmy sie pośmieli w długie zimowe wieczory..... tak jak ta z wyjazdu do Danusi do Gosi w zeszłym rok. Roztańczone wesołe kobiety.... 100 razy można oglądać i z sympatią sie roześmiać.....

Oj, oj, oj zaraz mi sie dostanie..... widać że było fajnie i sielankowo.......... ale jest tylko fajnie i sielankowo.. wiecie o co mi chodzi po głowie?????
wszystko zalerzy na jakich atrakcjiach ci zależy ja bede wspominał kubusiowo z atmosfery która tam panowała spokój wyluzowanie otwarcie jak w domu taka atmosferę dawała ta rodzina babci 95 letniej która nam towarzyszyła przez cały czas nawet się wywrucila i nikt nawet o tym nie wiedział z gości tak rodzina nas chronila ale naszczescie nic się nie stało strasznego mamy Gosi otwartej radosnej poprostu bajka taty mimo starszego wieku który nas obsługiwał i spełniał zachcianki to się zapamietuje a ze wyglupow nie było to trudno Gosia z M którzy zagadywali i pokazywali swój piękny ogród i kubusiowo jakie miejsce stworzyli i terz musieliśmy pogadać z osobami był dzień pełen wrażeń poznałem nowe osoby dla mnie to się najbardziej liczy przepraszam ze pisze na końcu o Danusi Witkiem i Grzesiek ale chciałem im tez podziękować jesteście wielcy dziekuje za niezapomniane chwile które zapoamietam do końca życia
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Debra 11:26, 26 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Kondzio napisał(a)
wszystko zalerzy na jakich atrakcjiach ci zależy ja bede wspominał kubusiowo z atmosfery która tam panowała spokój wyluzowanie otwarcie jak w domu taka atmosferę dawała ta rodzina babci 95 letniej która nam towarzyszyła przez cały czas nawet się wywrucila i nikt nawet o tym nie wiedział z gości tak rodzina nas chronila ale naszczescie nic się nie stało strasznego mamy Gosi otwartej radosnej poprostu bajka taty mimo starszego wieku który nas obsługiwał i spełniał zachcianki to się zapamietuje a ze wyglupow nie było to trudno Gosia z M którzy zagadywali i pokazywali swój piękny ogród i kubusiowo jakie miejsce stworzyli i terz musieliśmy pogadać z osobami był dzień pełen wrażeń poznałem nowe osoby dla mnie to się najbardziej liczy przepraszam ze pisze na końcu o Danusi Witkiem i Grzesiek ale chciałem im tez podziękować jesteście wielcy dziekuje za niezapomniane chwile które zapoamietam do końca życia


Konrad, jestem pełna podziwu i zachwytu - ślicznie i tak szczerze to napisałeś.
Mnie też zachwyciła ta atmosfera. Nawet pisałam, że ten spokój wręcz przenikał z ekranu komputera.
Cudne spotkanie.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Kondzio 11:43, 26 sie 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Przepraszam ze z bykami ale z telefonu pisze przepraszam ze tak chaotycznie ale mógłbym tak pisać i pisać mogłem nie opisać wszystkich wrażeń było wspaniale mało powiedziane hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
popcorn 12:10, 26 sie 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosiu, cudnie u Was w Kubusiowie Moim rodzicom marzy się taka działka nad jeziorem zaraz... bosko! super spotkanie, pięknie macie

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
beta 12:25, 26 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
pozwólcie, że się wtrącę...co prawda Kondzia spotkałam pierwszy raz w życiu, ale moje subektywne , osobiste odczucie było takie, że jest bardzo wyluzowany......uśmiałyśmy się z Welką gawędząc z Konradem...ma duże poczucie humoru i potrafi się z siebie śmiać...nawet nie narzekał...bardzo pozytywnie go odebrałam...a że skoków na głowę nie było, no cóż, nie było takiej potrzeby...cała atmosfera była spokojna, nikt niczego nie wymuszał, bo i po co?....
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
zbigniew_gazda 13:15, 26 sie 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Gardenarium napisał(a)









Nie dziwię się Witkowi że chmurom robi foty
Trochę niebezpiecznie było na zaloty.
Szyk fanek, krągłości, pięknie nóżki opalone
Wolał nie grzeszyć i poszedł na stronę.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
kaisog1 14:43, 26 sie 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Zbyszku rabatke kopiuj nie ma sprawy


Dziękuję Wam jeszcze raz za tak miłe posty Buziaki i uściski przesyłam


....a co do Ani postów.... tylko jedno mi sie nasunęło - mus zrobić spotkanie w przyszłym roku
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies