Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

frezja 23:17, 31 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
zbigniew_gazda napisał(a)
Kasiu nie ma sprawy. Hosty Patriot są bardzo wdzięczne i lubią bardzo gnojówę z pokrzywy.

Ewa widzę że buszujesz po innych wątkach ha ha ha. Tak wczoraj kupiłem 3 sztuki Bobo i posadzone. Mówisz i masz :






Zbyszku...kto szuka..ten znajdzie) piękności u Ciebie...też kupiłam kwitnące ale inną odmianę.To czym teraz dokarmiasz ten nabytek?
ostatnia fotka super.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Karol99 23:19, 31 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Nowe hortensje bardzo ładne. Podoba mi się ta "donica" w której rosną.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
06:11, 01 sie 2015
aaa wrzosy myślałam że coś bardziej miekkiego)
Kasya 07:18, 01 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41867
Co myślisz o tych Bobo ?
Idealne tam gdzie mało miejsca, kwitną bardzo obficie...ale ja jakoś wole kwiaty innych hortek, te są takie drobniutkie...
Ale może się jeszcze przekonam jak rozkwitną w pełni
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
zbigniew_gazda 08:46, 01 sie 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Mirella, Bozenka dzięki.

Ewa w tym roku nowy nabytek nie dostanie żadnych "dopalaczy". Miały w doniczkach papu i to im wystarczy. Dopiero na wiosną. Zobaczę u Ciebie co kupiłaś.

Karol myślę że przy tej donicy na placyku stanie ławeczka aby dumać nad swoim losem he he he.

Justyno pomyślałem o wrzosach ale trawki też by pasowały. Mam ML ale to za duże. Chodziło mi o to aby ten zakątek rozświetlić.

Kasiu właśnie takie mi pasują bo mam wąskie rabaty i one są idealne. Mam chyba bzika na ich tle bo w sumie jest ich 8 szt. Myślę że trzeba im dać czas i sprawa cięcia - jeszcze nie umiem ale już wiem o co biega. Tak należy ciąć aby powstała gęsta kula kwiatowa od dołu do góry. Te co niżej pokazuję mają trzeci rok. Kwiaty nie są takie małe a jeszcze w rozkwicie.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Astrantia 12:16, 01 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 159
Witaj Zbyszku
Patrzę po wątkach na Ogrodowisku i chyba wszyscy, albo przynajmniej większość, to pasjonaci hortensji Też się do nich zaliczam, ale na razie mam tylko 3 sztuki.
Pięknie działasz w swoim ogrodzie i podejrzewam, że jednak nie tylko leżysz
____________________
Zmiany przychodzą tylko wtedy, gdy ruszamy pod wiatr swoich nawyków... Kasia: witam-wszystkich-ogrodomaniakow ; 1-2-3-ogrod-start
Milka 12:58, 01 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Powiem ci Zbysiu, że z tymi Bobo, super wymyślone
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 15:27, 01 sie 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165

Kasiu super że mnie znalazłaś i że się rozkręcasz. Hortensje to wdzięczne rośliny, mało przy nich pracy a jest tyle odmian ze każdy coś dla siebie znajdzie.
Ha ha ha - leżałem tylko jak mi fotkę robili i na tym się skończyło.

Irenko wpadł mi taki pomysł a zainspirowałem się szpalerem Bożenki z Hortensjady. I wiesz co mi przychodzi do łepetyny? Całkiem możliwe że pod nogi hortensjom by pasował Owies który posiada Alinka spod Klasztoru. Może wymyślą wnet sposób aby przez internet dziabnąć łopatą. ( Alinka Ty nie czytaj tego).

Ketmia rozpoczęła wysyp.


____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Milka 15:32, 01 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Cudna ta ketmia! Ten owies super, ale powiem ci, ze zlota kostrzewa tez
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malgorzata_s... 22:03, 01 sie 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Wpadła ketmię zobaczyć i trafiłam w sam raz Bobo też śliczne Właśnie wymyśliłam że 6 takich potrzebuję Buziaki dla Ciebie i Żonki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies