Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 09:46, 18 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nicol21 napisał(a)


Dzięki i dobrze wiedzieć. Masz jakiś polecanych internetowych dostawców?


Wyłacznie cebulowe kupuję w necie, głównie w Benex i Świat cebul
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:48, 18 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mam nadzieję, że nikogo nie obrażę, gdy nie będę składać kazdemu w jego wątku życzeń. Złożę Wam życzenia grupowe na wątku świątecznym.
Pozdrawiam serdecznie i zmykam zaraz pracować
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:49, 18 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
ja w ubiegłym roku kupowałam takie w lidlu, w tym roku nie widziałam, a faktycznie bardzo dobrze trzymają


Lidlowe i biedronkowe cebuliki wszystkie zakwitły, więc można z czystym sumieniem kupować.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:50, 18 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pszczelarnia napisał(a)


Bardzo mi się podobają u Ciebie te żółtki.


Ewo mam żółtki i pomarańcze na zachodniej ścianie, mnogość przy tarasie kuchennym. Latem będa tu żółte liliowce i żółta austinka oraz pomarańczowe trytomy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
iwonaz 11:38, 18 kwi 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
III część i już ponad 1000 , zaznaczam by Cie nie stracić, bo czym bym się relaksowała przy kawie
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Madzenka 12:38, 18 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
dlaczego ja nie kupiłam tych "egzotików" ??? ... już sobie przypomniałam ... bo się zgapiłam ... poprawić to muszę koniecznie ... bo są niesamowite ...

moje angeliki jeszcze zaciśnięte ... wstawiłam zdjęcia ... ... no beznadziejnie do takich obrazków jak u Ciebie to mam milę )))) ...

a tam zapomnieć o przelewie ... ja zapomniałam o dekoracjach wielkanocnych ... ja ! no masakra ... bywały lata, że miałam w poważaniu mniamanie a dekor musiał być a teraz ani jedno ... ani drugie tylko z grabiami latam ... i całkiem nieźle mi z tym


Iza brak exoticów koniecznie musisz jesienią nadrobić

U mnie zwykle dekoracje były na drugim planie, tylko dzięki O sie ciut staram...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 13:45, 18 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzena2007 napisał(a)


Lidlowe i biedronkowe cebuliki wszystkie zakwitły, więc można z czystym sumieniem kupować.
hihihi ja mówiłam o tych taśmach na rzep
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gosiniak 14:14, 18 kwi 2014


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Marzenko u mnie też bez większych strat, trochę modrzew dostał po dupie- przyrosty mu zwiędły, reszta się trzyma, kloniki przetrwały, aż dziw, że akurat modrzew myślałam że mniej wrażliwy.
U mnie tulipanki exotic bardzo opóźnione, malusieńkie jeszcze, sama się dziwię jak patrzę na Twoje i innych już kwitną, a angelique to u mnie jakaś taka biała za bardzo, czy u ciebie później się one wybarwiają na róż, bo moje jak na razie takie kremowe z minimalnymi muśnięciami różu- prawie że niewidocznymi, na zdjęciach u Ani o wiele bardziej różowe, a może one tak mają, albo pomylił sprzedawca i coś innego dostałam, w każdym bądź razie te kwitną.
I u mnie niestety deszcz, oby jutro było ładnie, buziaki!
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
ewakatowice 16:54, 18 kwi 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Marzenko, życzę wszystkiego co wyśnione co bajeczne i wymarzone
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
baraga1904 17:46, 18 kwi 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...wyciełam dzisiaj żółte tulipki bo nie konweniowały z Queenami - mam je pierwszy raz i już kocham miłością na wieki ( Queeny oczywiście)....i exotici muszę nadrobic jesienią...a piwonia tyko liscie na razie ale po przesadzniu jesiennym jest to może nie zakwitnąc?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies