Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Rench 22:15, 17 kwi 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Fajowskie wszystkie foty,
A stipy nie cięłaś ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
AgnieszkaW 22:59, 17 kwi 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Marzenko, co masz w tych kostkach bukszpanowych poza szafirkami?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
monteverde 23:04, 17 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
U mnie dostały kwiaty rh Pumucki rozwinięte i magnolii, klony wszystkie oki pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Madzenka 23:20, 17 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
aneta230972 napisał(a)


No coś Ty Marzenka i jest na rzep czy taka normalna na kleju? Bo mi właśnie na tej na rzep zależy naj... jest delikatna i nie uszkadza kompletnie roślin a spełnia swoją rolę idealnie.


To jest taśma rzepowa
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:22, 17 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nicol21 napisał(a)


Marzenka, który rodzaj trzmielinki na patyczkach masz? bo właśnie dość podobnie wyglądające widziałam i były takie pięknie złote.... a nazywały się Bravo Clt. ale dość drogie tutaj były. I tak zastanawiam się coby tutaj przez to alledrogo kupic ale oczywiście organoleptycznie nie mogę sprawdzić. A Twoje są właśnie takie radosne jak chciałabym mieć u siebie.
Dzięki wielkie!

PS. stwierdzam ze exotic emperor kwitnie najdłużej. pierwsze zdjęcia robiłam 30 marca, a one już ze 2-3 dni kwitły. czyli juz prawie 3 tygodnie a jeszcze myślę że do tygodnia pociągną. zdecydowanie będę dokupowa jesienią.

na chwilę obecną widzę emerald gold, sunspot, canadale gold i silver queen.


Nicole trzmieliny są latwo dostepne i tanie, nie kupuj na allegor. Moje to emerald gold.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:25, 17 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Rench napisał(a)
Fajowskie wszystkie foty,
A stipy nie cięłaś ?


Powtarzam 99 raz stip nie cięlam bo ma być pinterestowo czosnki i stipy. Jeśli ucięłabym stipy byłyby tylko czosnki. Najwyżej wymienie potem stipe atak mi się podoba, zemoźebyć lrzez cały sezon w takim kolorze.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 23:26, 17 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ech westchnęłam sobie, lubię takie widoki, czarujące i uporządkowane...
u mnie dzisiaj przymroziło kilka listków w grujeczniku...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 23:28, 17 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I proszę mi tu nie lamentować z powodu magnoli, nie pierwszy i nie ostatni raz magnolie zmarzły. Taki ich urok. Mam magnolie od 10 lat i zawsze się to przydarza
Powtarzam jak mantrę, ogrodnik musi być przygotowany na plagi egipskie.... Gradobicie, mrozy, ulewy, susze, przędziorki, opuchlaki i ślimaki. Jak coś zdechnie wymienię na ładniejsze Nudno bybyło gdybym leżała na kanapie.... Chociaż dzisiaj chętnie bym po myciu żaluzji, okien, elewacji na garaźu i kostki granitowej chętnie bym poleżala.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:29, 17 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pozostalym wizytującym macham grupowo i lecę na kominki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 23:30, 17 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
dlaczego ja nie kupiłam tych "egzotików" ??? ... już sobie przypomniałam ... bo się zgapiłam ... poprawić to muszę koniecznie ... bo są niesamowite ...

moje angeliki jeszcze zaciśnięte ... wstawiłam zdjęcia ... ... no beznadziejnie do takich obrazków jak u Ciebie to mam milę )))) ...

a tam zapomnieć o przelewie ... ja zapomniałam o dekoracjach wielkanocnych ... ja ! no masakra ... bywały lata, że miałam w poważaniu mniamanie a dekor musiał być a teraz ani jedno ... ani drugie tylko z grabiami latam ... i całkiem nieźle mi z tym
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies