Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 19:06, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Munstead wood postanowiła zakwitnąc. Moja królowa przypalana przez słońce. Zastanawiam się czy ją przesadzić ale chciałabym za rok cieszyć się obfitymi kwiatami. Wątła, słaba, mdleje w słońcu ale wysiliła się tyyyyyloma kwiatkami a lrzecież to przedszkolak sadzony w marcu.


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Loosiuu 19:11, 30 lip 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Marzena2007 napisał(a)


Karolina poszukam zdjęć runianki z początku ogrodu... Marniała, łysiała, brązowiała... Tak było przez 1,5 roku. Gdy sie jednak ukorzeni to jest niezniszczalna. Potrzebuje sporo wody i jednak nie lubi zaraz po posadzeniu dużo słońca. Teraz gdy ja w upaly przypali obcinam brązowe liście a ona ładnie odbija. Podlewaj, dawaj jej florovitu, bedzie dobrze

Ja swoją jak sadziłem to wsypywałem do dołków po garści granulowanego obornika. Ten cud techniki tak ją popędził na glinie, że już mam gęsty dywanik I potwierdzam, że podlewanie na początku to konieczność!
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Madzenka 19:11, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pierwszy kwiat Brother cadfael. Hi hi jeśli to mozna nazwać kwiatem....ale sadzona miesiąc temu w największe upaly a potem przysmażona w czasie urlopu.... Poczekajmy rok...



I nieprzerwane tloczenie austinki Alnwick rose

W oczekiwaniu n nowe kwiaty Burgundy. Ice



____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
BusyBee 19:12, 30 lip 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Marzena2007 napisał(a)


Pierwsza po prawej to rozplenica little bunny. Na tej rabacie jest 6 szt ale ta jest najstarsza , pozostałe nizsze zassię aj starszaerysami.
Pióropusze bordowe to jednoroczna rozplenica rubrum. Z tylu wiechy jasne to stipa pony tails. - kupiona 23.06.2012 r u Finki na zjeżdzie ogrodowiska

Runianka rosla mi bardzo słabo niemal przez 1,5 roku na tym palącym słońcu. Teraz juz gdy się ukorzeniła jest nawet dwa razy w sezonie cieta. Na raabcie połnocnej przyjęła się bezproblemowo i się rozrasta.

Jednak świetna ta rubrum. Warto mimo, że jednoroczna. Wczesniej nie pomyślałabym, że będę w ogrodzie sadzic trawy. A teraz poszukuje ich i martwie się, czy przezimuja u mnie
____________________
U BusyBee w ogródku...
Madzenka 19:13, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I wczorajsza poprawa humoru z jeżówką vintage wine.[img
Jeżówki pow wow za niskie , zjedzone przez rzoplenicę poszly w inne miejsce




____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:15, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
BusyBee napisał(a)

Jednak świetna ta rubrum. Warto mimo, że jednoroczna. Wczesniej nie pomyślałabym, że będę w ogrodzie sadzic trawy. A teraz poszukuje ich i martwie się, czy przezimuja u mnie


Sadż teraz, podlewajj i daj im sie dobrze ukorzenić do zimy. Zima związujemy im kucyki aby środek nie wymrazł, obsypiesz korzenie korą a za rok wiosną dostaną prawdziwego speeda

Rubrum i rozplenica little bunny , zdjęcia na zbliżeniach dla Ciebie, na zachętę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:16, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Werbena w nigach umbry i w lawendzie... Liczę na drugie tłoczenie lawendy sadzonej wiosną.... Bo wiosną to było półtłoczenie...

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:17, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Loosiuu napisał(a)

Ja swoją jak sadziłem to wsypywałem do dołków po garści granulowanego obornika. Ten cud techniki tak ją popędził na glinie, że już mam gęsty dywanik I potwierdzam, że podlewanie na początku to konieczność!


Cud techniki lekko cuchnie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:20, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Podglądanie stozka kolosa


Podglądamy busz



W oczekiwaniu na limelight i vanillki vel pinky

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:23, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I kuleczki



Nadorca dogląda włości

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies