Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 00:50, 10 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Metamorfoza jest po prostu boska! A najważniejsze jednak są dla mnie zdjęcia tych chwastów i góry ziemi - czyli jak ogród powstał od zera do milionera


Nawet mi nie przypominaj!!! Wlasnymi ręcami sie tego świństwa pozbyłam...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 00:51, 10 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asc napisał(a)
Jestem na bieżąco.. ale padam na pysk.. jest cudnie

Jaja krewetek są białe i bardziej przezroczyste, szkliste.... dobrze patrzyłam???
Danusia z Kaśką Bawarską szukały fotek krewetek... można by im podrzucić ... bo jajek nikt nie ma i trudno nawet w necie znależć.


Dobrze widzisz, są szkliste przezroczyste.
Kasiek już nie potrzebuje
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 00:51, 10 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asc napisał(a)
Jestem na bieżąco.. ale padam na pysk.. jest cudnie

Jaja krewetek są białe i bardziej przezroczyste, szkliste.... dobrze patrzyłam???
Danusia z Kaśką Bawarską szukały fotek krewetek... można by im podrzucić ... bo jajek nikt nie ma i trudno nawet w necie znależć.


Dobrze widzisz, są szkliste przezroczyste.
Kasiek już nie potrzebuje
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 00:52, 10 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zielona napisał(a)
Madżen - specjalnie dla Ciebie wstawiłam u siebie inspirację świąteczną. Z przymrużeniem oka bo to absurd, żeby o tej porze hotel tak wyglądał...


Widzialam ten landszafcik a swoją drogą do czegóż nas może doprowadzić pogoń za modą Gdybym sobie takiego jelenia kupiła M by mnie zamknął w wariatkowie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 00:52, 10 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
jak dobrze, że dawkujesz emocje bo można byłoby zejść Jest jak piszesz, takie metamorfozy dają nadzieję, że można u siebie mieć kiedyś tak cudnie!


I kto to mówi!!! Kiedy zdjęcia Twoich metamorfoz?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Domi 01:42, 10 lis 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Dzięki za zdjęcia opuchlaków. Znalazłam kuleczki nawozu i byłam przekonana, że to jest TO! Ogród śliczny, gęsty, zadbany.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Milka 06:27, 10 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Perukowca pilnuj, mój wyrósł ogromny, wielkie drzewo, w sierpniu został upiłowany, został pień szerokości 15 cm, wysokości 10 ale odrasta i teraz będę robic juz inne cięcie
metamorfozę na nowo obejrzałam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
08:22, 10 lis 2013
super pokazujesz zmiany w twoim ogrodzie
łatwo w ten sposób zauważyć że aby osiagnąć coś pięknego należy włożyć w to dużo pracy

a zmiany w ogrodzie sa nieuniknione .......jak widać.......tak jak przemeblowanie w domu czy tez malowanie
08:35, 10 lis 2013
niewiem czy znacie wątek ele2001 .....wykarczował cały ogród ??? ciekawe jaki ma plan?
to są zmiany na miarę ogrodowiska.......to duży stres jest chyba? ....taka demolka
Madzenka 10:37, 10 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Domi napisał(a)
Dzięki za zdjęcia opuchlaków. Znalazłam kuleczki nawozu i byłam przekonana, że to jest TO! Ogród śliczny, gęsty, zadbany.


Przeczytaj na 313 w wątku u Tess nt opuchlaków, w fazie dojrzewającej są żólte skorupki... U mnie też takie widuję i różnią się jednka od nawozu...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies