Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

AgnieszkaW 19:58, 09 lis 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Te żurawki przy ścianie wodnej wyglądają ładnie, chyba nie są pożerane przez opuchlaki?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Madzenka 20:00, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
październik 2013




____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:03, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Litopad 2013



W przyszłym roku kolejne zmiany.... zebrinusy zostaną zastąpione gracillimusami a żurwaki trawkami

A brzozy po lewej ??? myślę jak przywrócić symetrię.... będę szczepić pospolite long trunkiem.... oby pacjent w czasie operacji nie umarł....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
an_tre 20:04, 09 lis 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
I załapałam się na piękne wspominki na początku śledziłam dokładnie twoje poczynania, ale od jakiegoś czasu nie nadążam współczuję ci z powodu ohydnych robali, czeka cię zmasowana walka z nimi, nie daj się
metamorfozy urzekające, widać szyk i gest
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Madzenka 20:07, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Robaczek napisał(a)


Dziękuję za kwiatuszek, czy to James Galway? Czekam na festiwal!
Czytałam o Golden Celebration, jakie masz jeszcze róże?
Czy diagnoza dotycząca nn się potwierdziła? Przy okazji koryguję omyłkę, Maria Theresia to róża Lensa, choc sprzedaje ją szkolka Tantau i wiele innych.

Historia ściany wodnej bardzo interesująca, ciekawa jestem finału. Swietnie wyglądałyby po obu stronach kamienne donice, prostopadłościany z kulami cisowymi.
Żurawek nie żałuj, Amazon Mist będzie tam bardziej pasował
Pozdrawiam serdecznie!


Robaczku ja mam głównie róże okrywowe z angielek mam ubiegłoroczną golden celebration. w tym roku kupiłam Jamesa i Alnwick. Mam jeszcze dwie piekne zółte wielkokiwatowe NN.

Moja NN ciut inaczej wygląda niż Maria Tersa ale jeszcze ją pogooglam
Amazon mist będzie ładniejszy!!
Kamienne donice sie nie zmieszczą. Chyba podniosę tylko poziom oczka wodnego... ale nic na szybko, trzeba mieć ciągle możliwość zamian. Kul cisowych nie będzie bo już są pod brzozami bukszpanowe
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:08, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
an_tre napisał(a)
I załapałam się na piękne wspominki na początku śledziłam dokładnie twoje poczynania, ale od jakiegoś czasu nie nadążam współczuję ci z powodu ohydnych robali, czeka cię zmasowana walka z nimi, nie daj się
metamorfozy urzekające, widać szyk i gest


Aniu nie bedę żałować żurawek, czas na zmiany
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Agania 20:10, 09 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Marzena2007 napisał(a)
Lato 2013 to już busz




wrzesien 2013

Jak dużo czasu upłynęło, fajny masz dom i tą ścianę całą w szybach ja też czekam na ten moment kiedy zobaczysz wodę na ścianie wodnej Pięknie, rodgersje dopiero posadziłam latem, cudne są już u Ciebie
Pytanie zostawiam , z czego masz żywopłocik po lewej na trzecim zdjęciu i co to za carex ten zielony?
bardzo mi sie ten układ podoba

P:.S. przykro mi z powodu żurawek;(
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Madzenka 20:10, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
AlKa napisał(a)
tu pod brzoza to rododendron? Cudny


Rododendorn ledwie przeżył tegoroczne ulewy.... połowę pędów wycięłam.... na razie próbuje walczyć ale równie dobrze wiosną czeka go eksmisja.... A był taki piękny...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Tusiala 20:11, 09 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Marzenko ale się napracowałaś. I wszystko robione w tak krótkim czasie. A efekt wspaniały
an_tre 20:12, 09 lis 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Jeśli te krewetki w coraz większe liczbie ogrodów się znalazły to chyba zostały przywleczone właśnie z żurawkami ze szkółek, tak myślę aż strach kupować żeby sobie jakiegoś paskudztwa nie przenieść do ogrodu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies