Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 20:13, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agania napisał(a)

Jak dużo czasu upłynęło, fajny masz dom i tą ścianę całą w szybach ja też czekam na ten moment kiedy zobaczysz wodę na ścianie wodnej Pięknie, rodgersje dopiero posadziłam latem, cudne są już u Ciebie
Pytanie zostawiam , z czego masz żywopłocik po lewej na trzecim zdjęciu i co to za carex ten zielony?
bardzo mi sie ten układ podoba


Między gabionami rośnie sobie powoli żywopłot cisowy. Jego zadaniem jest dorosnąć w 2013 roku do wysokości gabionów

Rodgresje obawiam się, ze są też podgryzane przez opuchlaki... to ta sama rabata i jakoś chorowały wczesną jesienią
Carex zielony to morrowi - ice dance lub po prostu variegata. w necie pokazują tak różne zdjęciach tych roślinek, ze nie mogę zidentyfikować. Uwielbiam tę zimozieloną roślinkę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:14, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tusiala napisał(a)
Marzenko ale się napracowałaś. I wszystko robione w tak krótkim czasie. A efekt wspaniały


Powera do działania dało mi forum a kasę sprzedaż starego domu Bez kasy nie było roślin, dlatego takie przyspieszenie było wiosna 2012
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:16, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
AgnieszkaW napisał(a)
Te żurawki przy ścianie wodnej wyglądają ładnie, chyba nie są pożerane przez opuchlaki?


Te po lewej właśnie dzisiaj poszły niemal wszytskie do kubła... po prawej juz dwie wyżarte wymieniałam latem... dzisiaj sprawdzałam kolejne są obżerane...ale jeszcze dają radę... wiosną dostaną nicienie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Agania 20:16, 09 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ice dance, zakonotuję, jak Ci rośnie bez problemów, będę poszukiwała, piekna jest
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Madzenka 20:17, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla napisał(a)
Marzen .... ja fszystko pamiętam , co i jak i kiedy ..... towarzyszę w oglądalności od początku tylko nie bardzo wierzę , że tyle czasu już za nami .....


Syla ja tez się dziwię.... mi się wydaje, ze jestem z Wami od zawsze A to niecałe dwa lata
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:19, 09 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agania napisał(a)
Ice dance, zakonotuję, jak Ci rośnie bez problemów, będę poszukiwała, piekna jest


Rośnie wspaniale, rozrasta się świetnie. Wiosną będę z nich robić sadzonki pod graby a'la Luciano Giubillei. Tylko nie lubię gdy kwitną wiosną...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
malgorzata_s... 20:38, 09 lis 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Cudny serial ze ścianką. Marzenko a w nocy ona jest podświetlona? nie masz fotki?. Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Magda70 20:47, 09 lis 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)


Zielona widok z okna jest naważniejszy dla kobiety!! : Wprawdzie moją domeną jest tylko zmywanie ale to okno jest niezwykle istotne. Dlatego moja rabata dostała dużo zimozielonych, bo musi cieszyć przez cały rok.
Wpadnę do Ciebie wieczorkiem. Oglądaj pinteresta, bo on również kształtuje gusty ale też jest źródłem inspiracji w roznych stylach. Nie zapomnij o wątkach na pinsie Gabi, Noemi, Izykonstancji, Wieloszki, justychaz warto korzystac z inspiracji wyszukanych przez koleżanki. Ze sledzonych przeze mnie obejrzyj Wytwornie tlenu


O rany...dlaczego ja omijałam Wytwórnie Tlenu u Ciebie??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:56, 09 lis 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Zostawiam tę rabatę pustą na zimę....wiosną będą wszelkie możliwe środki na nie...
ale ta rabata chyba już nie dostanie żurawek, będzie miejsce na trawki - amazon mist

Bo trawki na rabatach w których wypadły inne żurawki wyglądają tak...



i moje ulubione miejsce...


I 1000 razy lepiej wyglądają trawy niż żurawki!
Ja się jakoś nie przekonałam do żurawek...mam tylko citronelki a reszta mnie w sobie nie rozkochala...
Natomiast trawy jak najbradziej
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ana_art 21:00, 09 lis 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kurcze jak cudnie. Uwielbiam takie TWoje poruwnania cuuuudo. A żurawki lubię za kolor jaki daja na rabatach. Coś czuję, że wiosną też będę musiala zaopatrzyć się w nicienie. Mam nadzieję że do tej pory krewetki cisowyc kulek mi nie zjedzą ...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies