Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Potrzebuję Waszej pomocy - nie wiem co posadzić pod domem ?

Pokaż wątki Pokaż posty

Potrzebuję Waszej pomocy - nie wiem co posadzić pod domem ?

Sebek 11:09, 15 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Czosnki są ładne tylko w maju, trawy też późno wychodzą....Na przedwiośniu byłyby tylko dwa stożki i byłoby pusto. Ja bym nie kombinował tylko zrobił tak jak radzi Gosia - będzie ładnie przez cały rok.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
iwka 11:06, 28 sie 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363




Fajnie, bardzo mi się podoba i będzie pasowało.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
krysiax 20:19, 28 sie 2013

Dołączył: 26 lip 2013
Posty: 18
może ktoś mi podpowie co to za rośliny za bukszpanem bo z autorem nie moge nawiązać kontaktu a rzeczywiście projekt mi się bradzo podoba i pomału go realizuję
krysiax 20:23, 28 sie 2013

Dołączył: 26 lip 2013
Posty: 18
a teraz czekam na wasze propozycje co do tego koła posadzić, została mi tylko tuja formowana na kulę ale i tak mi do końca nie leży więc chcę coś innego tutaj mieć



iwka 10:51, 29 sie 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
krysiax napisał(a)
może ktoś mi podpowie co to za rośliny za bukszpanem bo z autorem nie moge nawiązać kontaktu a rzeczywiście projekt mi się bradzo podoba i pomału go realizuję


Żurawki? Ja bym je tam posadziła, w ciemnym kolorze, ale nazwy nie podam bo jak na razie to tylko rozpoznaję jedne taki ze mnie ogrodnik
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
agam 13:26, 09 wrz 2013


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
krysiax napisał(a)
może ktoś mi podpowie co to za rośliny za bukszpanem bo z autorem nie moge nawiązać kontaktu a rzeczywiście projekt mi się bradzo podoba i pomału go realizuję


Myślę że to brązowe turzyce mogą być.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Gardenarium 19:35, 09 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
krysiax napisał(a)
a teraz czekam na wasze propozycje co do tego koła posadzić, została mi tylko tuja formowana na kulę ale i tak mi do końca nie leży więc chcę coś innego tutaj mieć





Podwójny bukszpan z przerwą, żeby oddzielał się od siebie. A jeśli za mało miejsca to szeroki pojedynczy, ładnie strzyżony.

Druga propozycja - koło z turzyc zimozielonych dowolnych np. Evergold, Ice Dance itp.

Może tutaj jakieś pomysły znajdziesz?

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/98-drzewa-w-ramach

A może zawijasek ?




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mala_myszka 20:06, 06 mar 2017

Dołączył: 06 mar 2017
Posty: 4
Witam Was serdecznie,

chciałam odświeżyć wątek.Bardzo podobaja mi sie Wasze ogrody.Proszę o pomoc, nie wiem co posadzić aby wszystko do siebie pasowało. Chciałabym aby mój ogródek był cały rok zielony a rosliny były ładne i reprezentacyjne.
Proszę o pomoc!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies