Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiatowy ogródek Monteverde

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiatowy ogródek Monteverde

Bogdzia 22:02, 27 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Szukałam przepisu na ,,niebo w gebie " i znalazłam ale to kurczak a ja drobiu nie jem , nie skorzystam . Róze jak zwykle cudne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 22:29, 27 sie 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdzia napisał(a)
Szukałam przepisu na ,,niebo w gębie " i znalazłam ale to kurczak a ja drobiu nie jem , nie skorzystam . Róże jak zwykle cudne.

No to dużo tracisz, bo ten przepis to pychotka zrób dla rodzinki to będą Ciebie chwalić na wszystkich odpustach pozdrówka Bogdziu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
viva 23:58, 27 sie 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Aniu, pozachwycałam się Twoim różyczkami. W wolniejszej chwili muszę je dokładnej przeanalizować, wszystkie piękne Twoja Larisa widzę ładnie kwitnie a moja dalej zrzuca pąki, nie wiem o co jej chodzi
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
AsiaK_Z 07:44, 28 sie 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Dzień dobry Aniu, bardzo dziękuję, że mnie odwiedziłaś. Dziękuję za piękne kwiaty, z pasażerem na gapę w środku i za te przykazania. Już je sobie wydrukowałam wcześniej, bo znalazłam na forum.

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
monteverde 10:17, 28 sie 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
viva napisał(a)
Aniu, pozachwycałam się Twoim różyczkami. W wolniejszej chwili muszę je dokładnej przeanalizować, wszystkie piękne Twoja Larisa widzę ładnie kwitnie a moja dalej zrzuca pąki, nie wiem o co jej chodzi

No różyczki dają u mnie w tym roku popis sporo kwitnie i sporo jeszcze pąków, a Larissa przestała zrzucać kwiaty widać miała za dużokupiłam jeszcze wczoraj 2 male różeRóża Bright as a Button i mchową Scarlet MossA na oglądanie zapraszam choć wiem, że już niczym Cię nie zaskoczę pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 10:18, 28 sie 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
AsiaK_Z napisał(a)
Dzień dobry Aniu, bardzo dziękuję, że mnie odwiedziłaś. Dziękuję za piękne kwiaty, z pasażerem na gapę w środku i za te przykazania. Już je sobie wydrukowałam wcześniej, bo znalazłam na forum.

Pozdrawiam serdecznie

Fajnie, że masz te przykazania one są ogrodowiskowe, chociaż mnie bardzo ciężko je stosować pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 10:19, 28 sie 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dzisiejsza kartka

u mnie dzisiaj słoneczko kończę kawkę ale nie wiem co będę jeszcze robiła
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Donia72 10:54, 28 sie 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Aniu, u mnie też słoneczko, mąż nosi kamienie na rabatęa ja zaraz zrobię nam kawusię i wypijemy na huśtawce, a potem wpadnę w rabaty I jeszcze do szkółki chcę jechać
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
monteverde 11:17, 28 sie 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Donia72 napisał(a)
Aniu, u mnie też słoneczko, mąż nosi kamienie na rabatęa ja zaraz zrobię nam kawusię i wypijemy na huśtawce, a potem wpadnę w rabaty I jeszcze do szkółki chcę jechać

No ja też idę do ogrodu a nocą zamówiłam 2 róże kolejne, także zakupy dzisiaj mam już z głowy
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 11:20, 28 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak Aniu u Ciebie z mączniakiem? Dajesz radę? Masz sposób na zdrowe liście?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies