Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Anglia sierpień 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Anglia sierpień 2013

Sebek 21:54, 19 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)


Oj Sebciu, jakbyś to wstawił to rodzinka by Cię wyklęła Nie ryzykuj lepiej


Oj tam oj tam! Kto nie ryzykuje - nie zyskuje
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 21:54, 19 sie 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Tomasz jesteś niekiepski, no i fotka z obiektem podziwianym przez Witka świetna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
recento 21:57, 19 sie 2013


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 152
Taak Danusiu koniecznie.../wstaw zdjecie z ogrodu Lady ....Rożnice mentalnosci miedzy Polska a Anglia mozna zobaczyc na Okeciu .
?...bardzo to jest niestety przykre../Na lotnisku Heathrow wszyscy usmiechnieci ,odprawiajac pasazerów zawsze usmiechnieci czasami zażartuja,, a u nas kazdy jest potencjalnym przestępca ,słuzba graniczna opryskliwa najchetniej by sie na Ciebie/ przepraszam za słowo - 'w.....ła"...
Jezeli kogoś potracisz ,a on Ciebie przeprosi to znczy ,ze jestes w Anglii ... niestety taka jest taka jest różnica miedzy naszym krajem i Albionem , i na pewno nie jest to spowodowane róznica zarobków..bo pensja naszego kierowcy ,naprawde nie była duza ,ale nie było takiej sytuacji ,żeby do ciebie sie nie usmiechnał czy nie zagadał... i dlatego tak bardzo lubię odwiedzać Anglię...
____________________
monteverde 22:01, 19 sie 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149

Tomasz świętą masz rację, no i pióro lekkie napisz coś jeszcze
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 22:01, 19 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)


Oj tam oj tam! Kto nie ryzykuje - nie zyskuje


Sebek, zmienisz zdanie, możesz tylko stracić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Luki 22:01, 19 sie 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Cudowna wycieczka Realacje z tak pięknych miejsc są warte zarwania każdej nocki i chyba dzisiaj się tak za mną stanie Czekam na mase zdjęć.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
22:10, 19 sie 2013
to ja ta rzeżbę jutro jednak zobaczę

może jakiegoś artystę w miedzyczasie Sebek najmnie aby go uwiecznił na gabionach wg załączonego wzoru.
Debra 22:11, 19 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
recento napisał(a)
Taak Danusiu koniecznie.../wstaw zdjecie z ogrodu Lady ....Rożnice mentalnosci miedzy Polska a Anglia mozna zobaczyc na Okeciu .
?...bardzo to jest niestety przykre../Na lotnisku Heathrow wszyscy usmiechnieci ,odprawiajac pasazerów zawsze usmiechnieci czasami zażartuja,, a u nas kazdy jest potencjalnym przestępca ,słuzba graniczna opryskliwa najchetniej by sie na Ciebie/ przepraszam za słowo - 'w.....ła"...
Jezeli kogoś potracisz ,a on Ciebie przeprosi to znczy ,ze jestes w Anglii ... niestety taka jest taka jest różnica miedzy naszym krajem i Albionem , i na pewno nie jest to spowodowane róznica zarobków..bo pensja naszego kierowcy ,naprawde nie była duza ,ale nie było takiej sytuacji ,żeby do ciebie sie nie usmiechnał czy nie zagadał... i dlatego tak bardzo lubię odwiedzać Anglię...


Tak, w pełni się zgadzam co do tego opisu różnic. Niezmiernie mnie to bolało kiedy wróciłam po latach do Polski, właśnie z Anglii.
Anglicy mają jeszcze jedną niezwykłą cechę - ich żarty są tak wysublimowane, że nie mam najmniejszego problemu z ich zrozumieniem... resztę zostawiam bez komentarza

Proszę wziąć pod uwagę - to moja subtelna rada - jak żart ze śmietnika odbierze wielotysięczna rzesza Forumowiczów PLENO TITULO.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Tess 22:22, 19 sie 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
Plures lubi kompostowniki.
Plures lubi się śmiać z siebie.
Plures ceni ludzi z poczuciem humoru.

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Gardenarium 22:24, 19 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A to jednak mój wątek i ja tę dyskusję usunę Bo zamierzam wklejać zdjęcia z ogrodów angielskich i się świetnie bawić.
Uprasza się nie kontynuować, bo to niepotrzebne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies