Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje trudne początki, domek przy lesie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje trudne początki, domek przy lesie.

Luckaa 22:25, 30 mar 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Dzisiejsze zakupy w biedronce, takie lubie, ale spotkałam znajomego i pyta mnie zdziwiony, myślisz że coś Ci z tego urośnie?? Myśle że tak, ale sie zaniepokoiłam.

____________________
Lucyna
anna_p_k 10:48, 01 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
o Hortensja była w biedronce muszę zaglądnąć myślę że można być dobrej myśli, ja zakupiłam cebulki w biedronce na jesień i już wychodzą, jak zakwitną to dodam fotkę, więc bądź dobrej myśli
____________________
Ogródowe-początki
kitek81 19:03, 01 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
ja kupiłam tawułkę, która miała być płaska i biała, jest podłużna i różowa ale urosła rośnie ładnie! więc urosnąć powinie urośnie, gorzej może z gatunkiem
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Luckaa 22:43, 01 kwi 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
anna_p_k napisał(a)
o Hortensja była w biedronce muszę zaglądnąć myślę że można być dobrej myśli, ja zakupiłam cebulki w biedronce na jesień i już wychodzą, jak zakwitną to dodam fotkę, więc bądź dobrej myśli


Tez myśle że coś wyrośnie, mam nadzieje, też dowiedziałam się o sadzonkach dopiero z netu, zostało juz mało co, lilaki zostały i białe hortki, łądne też, ale wkońu wzięłam niebieskie
____________________
Lucyna
Luckaa 22:44, 01 kwi 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
kitek81 napisał(a)
ja kupiłam tawułkę, która miała być płaska i biała, jest podłużna i różowa ale urosła rośnie ładnie! więc urosnąć powinie urośnie, gorzej może z gatunkiem


Często chodze do biedronki i ciesze się że moge tez kupić coś do ogródka
____________________
Lucyna
KasiaW76 00:00, 02 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Widzę, że powalczymy wspólnie. ... mnie niebawem czeka walka z terenem pod sianie trawy - masakra bo mam ksmieniolom. ... ale myśli krążą mi juz wokół tego co by posadzić i gdzie. ...
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
anna_p_k 08:36, 02 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
a u mnie wczoraj nic nie było w biedronce prócz owocowych krzaczków więc nie zrobiłam ogrodowych zakupów lecz świąteczne
____________________
Ogródowe-początki
madeline28 17:17, 03 kwi 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Heeej, widze, że biedronkowo sie u Ciebie zrobiło Od dziś w sprzedaży są rododendrony a od 16kwietnia mają być hortensje w donicy i sadzonki pelargonii
Pozdrwaiam świątecznie
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
Luckaa 10:10, 12 kwi 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Praca wre, trawniki powertykulowane, reszta terenu wygrabiona, użyźniona czeka na wysiew, nawdonienie ze studni rozprowadzone na tył ogrodu, warzywnik założone, warzywka zasiane, rośliny uporzodkowane, kilka z rabat powędrowało do doniczek i czekają w rozmnażalniku na swoje miejsce.
Słupki do ogrodzenia wkopane, jeszcze obrzeża i będe mogła zakładać pierwszą rabate obok mojego domku , wcozraj poczyniałam plany na krtce, pod koniec kwietnia bedzie zrobiony podjazd obok domu i bedzie można tez zasiać reszte trawki dzieje się

A tymczasem rabata froontowa



I siewki


____________________
Lucyna
kitek81 21:16, 12 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
no no no, nie leniuchowaliście ostatnio! szacun za wykonane prace i powodzenia w kolejnych! i we wpisie od razu widać, że zadowolona jesteś i to dobrze, bo jest z czego
roślinki rosną, nawet warzywka już też posiałaś-ja jeszcze nie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies