Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 07:35, 02 kwi 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
gosika67 napisał(a)
Cześć Paulina obejrzałam Twoją wizytówkę, czosnki ładnie się prezentują ,ja nie mogę się ich dorobić.Fotki sasanek urzekające.Ja kupiłam czerwoną sasankę, jestem ciekawa jej koloru.
Iryski moje ulubione, podobają mi się. Wizytówka udała Ci się, zachęca bardzo i chce się jeszcze więcej.


Gosia będzie więcej i więcej ale na jesień nie wiele mam zdjęć z poprzedniego roku, jak się mała urodziła nawet nie myślałam o ogrodzie

O czerwona sasanka brzmi nieźle, ja dzisiaj wybieram się na giełdę zobaczymy co przytargam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
BasiaLT 07:46, 02 kwi 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Tulipany obłędne. Też bym nie przeszła obok nich obojętnie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Filemon24 08:01, 02 kwi 2017


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
jestem
ja kiedyś cebulę czosnku posadziłam w lutym i zakwitł w lipcu
____________________
MirellaB 08:22, 02 kwi 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Paulinka tulipany, które kupiłaś na pewno są jednoroczne. Czy zakwitną hmmmm, ale jeżeli tak to czy kwitnące tulipany latem cieszą tak jak wiosną?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
frezja 08:54, 02 kwi 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zakupy udane..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
paulina_ns 18:08, 02 kwi 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
BasiaLT napisał(a)
Tulipany obłędne. Też bym nie przeszła obok nich obojętnie.


Bardzo ciekawa jestem, czy w ogóle zakwitną i jak tak to kiedy...
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 18:09, 02 kwi 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Filemon24 napisał(a)
jestem
ja kiedyś cebulę czosnku posadziłam w lutym i zakwitł w lipcu


Cebulki czosnku też były, ale już droższe, tulipany w sumie za grosze,więc z czystej ciekawości wzięłam...
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 18:15, 02 kwi 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MirellaB napisał(a)
Paulinka tulipany, które kupiłaś na pewno są jednoroczne. Czy zakwitną hmmmm, ale jeżeli tak to czy kwitnące tulipany latem cieszą tak jak wiosną?


Mirelka nawet nie liczę,że w przyszłym roku mogą ponownie zakwitnąć,jak w tym zakwitną to będzie sukces. Ludzie rzucali się na nie i brali garściami, ja w sumie z czystej ciekawośći wzięłam kilka odmian. Jestem w sumie tak zrazona do cebulowych,że niech kwitną sobie kiedy chcą. Te co mam w ogrodzie pewnie też prędko nie zakwitną, bo jeszcze malizny. Jedynie te na drugiej rabacie, główki już mają.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
gosika67 19:35, 02 kwi 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Paulina i co udane łowy, co przytargałaś? Na jakie rośliny się skusiłaś?Ja dziś powyciągałam swoje sagany, trochę porobiłam, bo następny tydzień nie będzie taki wolny.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
paulina_ns 19:52, 02 kwi 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
gosika67 napisał(a)
Paulina i co udane łowy, co przytargałaś? Na jakie rośliny się skusiłaś?Ja dziś powyciągałam swoje sagany, trochę porobiłam, bo następny tydzień nie będzie taki wolny.


Gosia tak dla odmiany nic nie kupiłam w sumie też nic ciekawego nie było, a na siłę nie chce nic brać. Może w tygodniu Wybiorę się po danice żeby dokończyć rabatkę z przodu.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies