Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Anda 11:38, 15 gru 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33751
Choinkę mam już zabombkowna. U mnie tradycyjnie bombki i świeczki czerwone. Żadnych innych kolorów nie wprowadzam. Wszystko raczej skromne, tzn. mało bombek na choince
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agania 11:44, 15 gru 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)
Piekne wianuszki,polecę jeszcze dziś po kawałek czerwonej organzy,zainspirowałaś mnie tym wieńcem jutowy,czy robiłas mu jakąś podkładkę czy tak po prostu jute pozwijałaś?

Ja na razie winniczkuję z dekoracjami,ale od czwartku już przysiądę i też jakieś wieńce popełnię.Na razie mam jeden zaczęty

Ten Twój wianuszek jutowy jest bardzo ładny,taki naturalistyczno-rustykalny

Baza to oponka styropianowa,owinięta jutą, można na słomkowej,wtedy nie musisz owijać dodatkowo jutą, jutę kleisz, ja nie zwijałam, tylko składałam wstążkę jutową w harmonijkę i wiązałam takie różyczki sznurkiem i kleiłam jedną obok drugiej
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Nallar 21:24, 18 gru 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Agania napisał(a)
Poczyniłam dzisiaj wianek, chciałam taki z juty coś takiego mi wyszło


Cieszę się że mogłam poprawić Ci humor. Zadaniem tych moich cudaków jest wywoływanie uśmiechów, i jeśli to się udaje to znaczy że cudaki robią dobrą robotę.
Twój wianek mnie zaintrygował, niby prosty, bez przepychu, piękny, brawo.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Kacha123 21:29, 18 gru 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Wianki cudne, to w takim razie czekam na cudną choinkę. Całuski
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
sylwia_slomc... 21:33, 18 gru 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82341
Piękny ten wianek jutowy chyba już Ci pisałam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 18:09, 19 gru 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Anda napisał(a)
Choinkę mam już zabombkowna. U mnie tradycyjnie bombki i świeczki czerwone. Żadnych innych kolorów nie wprowadzam. Wszystko raczej skromne, tzn. mało bombek na choince

U mnie też raczej skromnie będzie, bo chcę przede wszystkim duuuuużą choinkę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:11, 19 gru 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Nallar napisał(a)

Cieszę się że mogłam poprawić Ci humor. Zadaniem tych moich cudaków jest wywoływanie uśmiechów, i jeśli to się udaje to znaczy że cudaki robią dobrą robotę.
Twój wianek mnie zaintrygował, niby prosty, bez przepychu, piękny, brawo.

Lubię te twoje rozweselacze
Wianek sobie poczyniłam sam w swojej prostocie może wniesie coś nowego w te Święta
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:14, 19 gru 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Kacha123 napisał(a)
Wianki cudne, to w takim razie czekam na cudną choinkę. Całuski

Choinki nie mogę się doczekać w poniedziałek kupimy duuuże drzewko, fajnie, że mam wolne od pracy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:17, 19 gru 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękny ten wianek jutowy chyba już Ci pisałam
Pisałaś...miały być dwa, ale zamówiony klej, który mi się właśnie skończył, listonosz nie przyniósł na czas, więc więcej wianków nie będzie...za to dom wypucuję na cycuś glancuś
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:20, 19 gru 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Dzisiaj ogród przeplatany z wiankiem i klimatem przedświątecznym



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies