Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Piotr_ 15:47, 23 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
A u cb jesień cudna ehhhh
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Agania 15:47, 23 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Agatko gdybym miała powiedziećz jaka roślina mi się kojarzysz,to bez dwóch zdań powiem, że z klonami. Uwielbiam te drzewa dzieki Tobie jeszcze bardziej i zawsze bardzo czekam na ich zdjecia u Ciebie,zwlaszcza te jesienne. I do tej pory jak przypomne sobie majowa wizyte u Ciebie i te scieżynki i zakamarki wśrod bujnej roślinności to nie mogę wyjść z podziwu. Pamiętaj, że bardzo czekam na Twoja wizytę. A może wkrótce zechciałabyś mnie odwiedzić? jesień jest taka bajecznie kolorowa, choć klonów mam nieco mniej .


Kasieńko moja kochana, tyle ciepłych słów mi napisałaś...dziękuję...Klony wpisałam w pejzaż, kocham
te drzewa od samego początku...zakładając ogród, klony były bazą mojego ogrodu


Bardzo chciałabym do Ciebie przyjechać i zobaczyć Twój ogród...tym bardziej mnie do Ciebie ciągnie, bo ja
lubię bajkowe historie i baśnie z 1000 jednej nocy ....nie piszę tak i nie piszę nie

Na razie zostawiam całusy

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
AgnieszkaW 15:53, 23 paź 2016

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Agatko, klony w Twoim ogrodzie to już cecha rozpoznawcza, są zjawiskowe, szczególnie w jesiennej szacie. Dlaczego ja jeszcze nie mam klona palmowego??? Sama się nad tym zastanawiam, ale powoli dojrzewam do wsadzenia go w ogrodzie Ściskam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Agania 16:01, 23 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Agatko kocham Twoją jesień Tyle barw tylko tutaj


Gosia lubisz moją jesień....na klony złapana... dawno Cię nie było

Mam piórkówki...w końcu mi zakwitły



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:05, 23 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Dziękuję za linki do ogrodowych filmów. Poprzedni bardzo mi się podobał.


Miło mi, że skorzystałaś polecam też Czarownicę z Angeliną Jolie, dużo tutaj fantastycznych pięknych baśniowych obrazów, mało realiów, ale piękna nie brakuje
http://www.cda.pl/video/14685518

Ogrodowa niedziela


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:15, 23 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
wrobelki napisał(a)
Ależ cudne klony u Ciebie ja też takie kcem i to bardzo

...zostawiam Ci zachętę do sadzenia, odwiedź Krzywaczkę wiosną

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:20, 23 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Madzenka napisał(a)
Dobrze, że nam pokazałaś Twój festiwal klonow


Festiwal szybko przeminie, ale mam na tyle dużo klonów, że chwile z jesiennym przemijaniem trwają...będąc cudowną ozdobą
Acer palmatum Disectum




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:27, 23 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
O u Ciebie magnolia a u mnie judaszowiec kwitnie - dobre Kolory cudowne i pełne radosci


Jesienią te, które wiosną zachwycają, niektóre z nich przeżywają jesienią powtórną wiosnę

Kolory październikowe mnie zaskakują

Robinia się zasiała, korzeń do usunięcia


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:32, 23 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anda napisał(a)
Oglądam i podziwiam Twoją jesień w ogrodzie. Cudne klony, a magnolia jeszcze będzie kwitła. Ślicznie masz

Pogoda dopisała słońca dzisiaj nie brakuje, moje paznokcie auć...ale jak nie wykorzystać takiej pogody

Anda, co by było ślicznie poświęcam siem i dziękuję za pochwały



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Moniq 16:32, 23 paź 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Cudowne sa te klony.
Miałam kiedyś jednego , ale niestety wymarzł .
Jakie gatunki polecasz jeśli chodzi o nasz prawie górski klimat?
____________________
beskidzkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies