Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 22:38, 28 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
kasja83 napisał(a)
Pięknie...niemal dzicz

Nie ma dziczy, ale czy jest dzicz?...nad stawami cyprysniki są tu gigantami, można zauważyć ich obecność ...tworzenie obręczy przez te drzewa nad całością i ich górowanie...stawy sprawiają tą dzikość i unikatowość dzięki tym drzewom, a wodotrysk i połacie kwitnących grzybieni to wielka zasługa pracy wielu wyjątkowych rąk i silnych sercem oddanych ogrodników, a turyści mogą ze specjalnie przygotowanych dla nich pomostów podziwiać to miejsce

Lotosy, niektóre z nich, przykładem z upraw w Bolestraszycach, kwitną już w nielicznych ogrodach




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:05, 28 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
kasiek napisał(a)
O arboretum - skąd ja go znam? Musimy na ten rok kolejne cele obrać Obiecałam Beacie Wrocław - może we trójke sie spikniemy na azalie

W arboretum wspominam Was, przekroczę regulaminowe 4 foty na post...może Danusia mi wybaczy:}






Mam już nawigację....ale najpierw obiecałam Katce zaległą wizytę
i wcześniej wspólny wypad nasz z Beatką i moim eM na Kasprowy Wierch, miałyśmy się ścigać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:10, 28 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
abiko napisał(a)
Agatko byłam w sobotę w okolicy G. i kurcze.. masz tam zupełnie inne powietrze i fajne widoki

Nic wcześniej nie napisałaś, a mogłyśmy się spotkać u mnie kawka i świeże powietrze, ciasteczko i przywoływanie wiosny byłoby fajne
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:15, 28 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Rumianka napisał(a)
Aganiu, zapodałaś takie widoki, że od razu zachciało się lata...

Wolniej kochana, Wiosna to nr 1 w oczekiwaniu....sorry, że Cię zwabiły foty, grzybienie kwitną już w maju to już zaawansowana wiosna, a cyprysniki mają cudownie zielone igiełki....wszystlo u mnie przywołuje wiosnę...ciesze się, ale cebulowe przywołuję
buź
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:56, 28 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Sylvana napisał(a)
Dziękuję Aganiu za cypryśnikowo....to ciekawe drzewo - tajemnicze i klimatyczne, ma ładną korę i te igiełki....chciałabym je zobaczyć w jesiennej odsłonie....musi być cudny, bo już jest piękny.
Przyglądam się na pierwsze zdjęcie w drugim poście na tej stronie....czy on rośnie w wodzie?


Na te pytania Ci nie odpowiem, on rośnie u mnie w wilgotnym miejscu, nie jest posadzony dla ozdoby, ale powinien...maluszek, jest jak z bajki o brzydkim kaczątku, ale to nie jest drzewo zimo zielone u mnie zalążek drzewa, ma pełnić rolę odwodnienia dla posadzonych roślin...ma pełnić rolę hydroforu...dla swoich potrzeb
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 00:03, 29 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)
Piekne fotki z arboretum i pouczająca lekturka na temat pustynnika;nie miałam wczesniej z ta piękną roślinką styczności


W arbotum






____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anna_t 02:34, 29 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Agania napisał(a)

Analityk to jak NIK zasze męczy

Sama muszę mój prowizoryczny projekt doprowadzić do profesjonalnego, więc większa miarka będzie mi potrzebna i pomoc jak mam to przełożyć na papier

Gdzie szusujecie?
Livigno. Miałaś projekt ogrodu?pokaż
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Katkak 09:16, 29 sty 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Czy to powyżej to pantofelek Kopciuszka?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
yolka 09:58, 29 sty 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Ten z wikliny to bucior Schreka:S
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
14:30, 31 sty 2017
super wiklinowe ozdóbki na fotach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies