Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 12:26, 29 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
07_Rene napisał(a)


Szersze kadry masz wspaniałe
Ten okaz środku to inwersa?

To nie inversa to jest jodła kaukaska pendula.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:39, 29 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Aganiu, czy Ty cięłaś kiedykolwiek swoje mahonie? Zauważyłam, że Twoje, podobnie jak moje, łysieją od dołu. Mnie kusi, żeby podciąć.
Wiosenna odsłona ogrodu pięknie się prezentuje. Cudne są te drzewa owocowe w tle.
PS. Strzepiastokore i pensylwańczyk świetnie przezimowały, nie zareagowały na przymrozki. Lubię je!


Przycinałam nie raz, teraz też przytnę, jak przytnę kwiaty, to nie będzie owocków jesienią, to też mnie powstrzymywała, ale już je znowu przytnę, jak tylko przekwitną, bo teraz cudonie pachną

Mój jeden z dwóch strzępków nie chce ruszyć po zimie martwi mnie to, bo kolejny wydatek to min 100zł i nie wiem czy będą gdzieś w sprzedaży, a chciałam mieć dwa równolegle i równo rosnące drzewa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:46, 29 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)
To dobrze, że mrozu nie miałaś. U mnie troszkę był I dotknął kilka roślin.
Suzan jest przepiękna


Straty będą później widoczne, ale nie chcę o tym myśleć, na pogodę nie mamy wpływu, jestem cierpliwa teraz... dawniej roślinie w małym maminym ogrodzie nie dawałam żadnych szans, w większym ogrodzie każda roślina ma więcej czasu na zregenerownie się i ruszenie od nowa

Suzan tak cała w kwiatach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:46, 29 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Ale masz widoczki bajeczne .


BASIA8 napisał(a)
Aganiu pięknie u Ciebie


Dziewczyny dziękuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:52, 29 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
babka napisał(a)
Wszystkie kadry musiałabym zacytować by pokazać co mi się najbardziej u Ciebie podoba Miodzisławowo dosłownie !! Ogród to, park ??


Fajnie słodzisz....ogród ma w sobie wiele drzew, upycham zawsze za dużo, tak lubię...eM i syn zawsze się uskarżali, że mają za dużo koszenia, jeszcze nie kosili, sama radość z tego płynie dla nich...ja mam teraz widoki same okienne, bo ten deszcz i 4 stopnie brr...to sobie patrzę przez okno na ogród
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:54, 29 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
SlonecznyOgrod napisał(a)
Już wyniosłaś agawę na taras? Nie zmarznie? Ja swoją jeszcze trzymam w piwnicy.
A wiąz płaczący jak długo u Ciebie już rośnie, bo spory jest?


Agawy już dawno na zewnątrz, nic im nie jest

Wiąz ma kilkanaście roczków za sobą...w tym roku cały obsypany kwiatami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:55, 29 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
O rany - dzięki za fotki jabłonek - miodzio! taki właśnie chciałam kolor A widoki dech zapierające, jak Ty juz fotki wstawisz to za serce od razu łapie

Jabłonki wcale mi nie zakwitły, grusze i czereśnie i wiśnie tak...co z tą pogodą?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Katkak 12:56, 29 kwi 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agatko chcesz klosowcow? Jak tak to do Kasi Ci przywiozę.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 13:00, 29 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kamila66 napisał(a)
Agata mogłabyś mi napisać wiek oraz przybliżoną wielkość, głównie chodzi mi o szerokość Twojej magnolii Nigra


Kamilko, mam Suzan,3x3m, to siostra Nigry, każde drzewo rośnie inaczej, ja swojej Suzan, nie cięłam, rośnie
mi jak kopka siana stożkowo, ale w tym roku tak fascynująo nie wygląda


Nigra kwitnie czerwcowo, rośnie kolumnowo...1,5m szerokości powinna mieć
i w górę z 5 m, ale moja wypowiedzź to taka czysto teretyczna podpowiedź
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:02, 29 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piotr_ napisał(a)
A u cb kolorowo i magnolie i inne cuda aż che się spacerować


Spaceruj sobie /piotr, ale w kaloszkach, bo chlupie pod nóżkami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies