Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 22:34, 29 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Basiu dziękuję, ale tak nie jest......susza z jedej strony, ulewna burza z drugiej strony, mocno jesteśmy już spragnieni prawdziwej plaży, więc ogród jest dla nas obowowiązkiem nie pragnieniem, ale czujemy się świetnie wśród naszych roślin i poszukując z młodymi ich nowego lokum
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:47, 29 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Margarete napisał(a)
Ogród piekny i taki urozmaicony. Koty rozkoszne, oczka z ;liliami i rybkami - nie ma tu sprzeczności ? Nie próbuja twoje koty "opróżniać " oczka ?

U mnie tez juz koniec czosnków ale zostawiam je na rabacie bo fajnie wyglądają, i mój perukowiec w podobnej fazie - zapominam o nim, dawno go u siebie nie fotografowałam - a to przecież taki wdzięczny do fotek obiekt.

Poprawy zdrowia w kwestii barku i nadgarstka - zagrasz, zagrasz w squasha jeszcze na bank i to nie raz

Między rybkami i kotami jest nie do końca spójność, ale oczko opróżnia nam kuna?
Ja tak twierdzę?

Czochy idą do wazonów

Perukowiec śliczny

Ze sportem się zamierzam wysoko
a do różyczek powrócę


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:51, 30 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AgnieszkaW napisał(a)
Agatko, wszystko pięknie buja u Ciebie, perukowiec ślicznie wygląda, u mnie też już ma peruczki. Buziaki zostawiam

Perukowiec wyjątkowy w tym roku
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:56, 30 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kindzia napisał(a)
Irysy syberyjskie u mnie w słońcu rosną...jak dzikie! Co dwa lata wywalam całą furę, bo by mi pół ogrodu zarosły...może za mało słoneczka mają u Ciebie Agatko?

Pozdrówka

Słoneczka na pewno im nie brakuje, ale mniejsca, które nie jest skorupą trudno znaleść...tak twardo u mnie, że odnowienia rabat potrwają u mnie - do jesieni...
Urszulla napisał(a)

Kindzia chyba dobrze zauważyła że cień zniewala. Hosty może?


Deszczu dużo i rydlowania porzebuję Uleczko, powoli się poprawia
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:11, 30 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)

Agato a jaką wielkość ma 3 oczko? Mogę prosić o zdjęcie? Z tym 'znikaniem' posadzonych roślin też mam problem w stawie.

A co to za 'choineczka'w oczku?


Aniu ta choineczka to przęstka wodna...zabrała mi się w takim płykim miejscu

3 oczko to moja zmora...daleka droga...do końca jak dla mnie....

będę ciąć tą folię, która jest i będę ją zasypywać. Rezygnuję z tego miejsca, na 3 oczko, może będzie to tylko bajorko,
tak sobie poobsadzam iryskami, rodgersjami, tarczownicą, anabalisem i może zarośnie tak jak chę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:32, 30 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
abiko napisał(a)
Nie wiedziałam, że masz 3 oczka

Uwielbiam te kolorowe rabaty

Aż trzy to o jedno chyba za dużo...już mnie wneria ten widok

Paskudztwo za długo tutaj nic się ne dzieje

Mój Mordor

tak wygląda rabata, brajuje jej najniższego piętra


ta kałuża to po lewej ..... mam co robić
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:34, 30 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pszczelarnia napisał(a)


Już mi hamaka nie trzeba (chociaż z widokiem na tego świerka wężowego - czemu nie?), ten leżaczek wystarczy. Fajne te wysokie wiklinowe (?) donice.

3 oczka wodne????!!!!

Donice uwielbiam, chciabym tylko koło nich skakać, otwarcie piszę tylko o 2 oczkach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:35, 30 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
A ja z kolei chcę hamak
Leżaczek mam nadzieję Agatko używasz

Leżaczek o d czasu do czasu używam, a hamaczek też bym chciała
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:39, 30 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)

Super, że rośliny odżyły peruczek piekniś
Co do Raphsody Blue, jestem nia po 6 latach rozczarowana, może jej zmienię miejsce albo wyeksmituję całkowicie, są inne o wile lepsze okazy

Perukiwec też mnie cieszy

Raphsody odbiła zakwitła to mni cieszy, ale też jestem gotowa na nowe różane wyzwania
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:50, 30 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Dobre z tym hamakiem Ale Ty masz tyle dorodnych dzrew że nie wierzę że ie ma miejsca Co do irysów to poczekaj aż zakwitna - będzie szł - zobaczysz Piekne lato, leżaczek pusty - odpoczywasz czasem ?

Wszystkie tarasowe meble mnie intrygują tyle bym chciała odpooczynku zażywać...ale tak na prawdę morza i prawdziwej plaży potrzebujemy

Tymczasem przygotowałam rabatę Annabellkową

Jedna dama przyjęła mi się od Justynki, resztę posadziłam..kupiła mi koleżanka z pracy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies