Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Justyna 19:24, 02 lip 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Nie zgadzam się, że u Ciebie się nie zmienia. Zmienia się i to jak. Powstają nowe rabaty, przybywa perełek roślinnych jak i dekoracyjnych, drzewa rosną i są coraz piękniejsze. Pomysł na bagienko, szrekowisko - super A może by spróbować z tulejnikiem?
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Agania 20:55, 04 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale widoczki, też czekam na deszcz i nic Pozdrawiam

Danusiu to czekamy razem...deszczu u mnie jak na lekarstwo i dalej się nic nie zapowiada...

Firletkowo prawie wyszuszone uchwycone w momencie kwiecia



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:01, 04 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
Czytam, że deszczu wyglądasz, u mnie jak żadnego roku nadmiar, zawsze narzekałam, a tu taka niespodzianka. Życzę Twojemu ogrodowi deszczowych chmur

Jolu czaruj bardziej...wyglądam deszczowych chmur i nic, trafiają się takie na kilka kropelek, jest wietrznie i wysuszająco, a to dopiero początek lata, nawet pelargonie na tarasie skąpo kwitną...trudny rok...
Ukwieconą donicę zostawiam dla Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:12, 04 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Widoczki z niebem bajeczne! Oczko to ostatnie bym zlikwidowała bo myślę że dwa masz piękne a z oczkiem sporo roboty jest ... Nie dodawaj sobie bez sensu roboty bo się zajedziesz , a leżaczki czekają


Kasiu widoczki rekompensują mi bardzo moją niemoc ogrodową

Ja już nie chcę 3 oczka, bo od kilku lat mam taki sam krajobraz...fotki są dedykowane dla Ani, bo ona ma jeszcze większe wyzwania, to tak dla podtrzymania ducha i wzmocnienia wirtualnego sił i wsparcia w działaniach ogrodowych

Sama mam w tym roku problem z prawym barkiem i lewym nadgarstkiem, przy takich warunkach pogodowych i z gliną każda próba mojej pracy w ogrodzie spełza na niczym, każde podejście do rabaty to tylko robot i kilof.....

Ja to sobie mogę tylko bukszpanowe kulki wycinać


aaa....papryczki chilii sobie jeszcze posadziłam w doniczusiach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:33, 04 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Justyna napisał(a)
Nie zgadzam się, że u Ciebie się nie zmienia. Zmienia się i to jak. Powstają nowe rabaty, przybywa perełek roślinnych jak i dekoracyjnych, drzewa rosną i są coraz piękniejsze. Pomysł na bagienko, szrekowisko - super A może by spróbować z tulejnikiem?

Justynko dziękuję za te słowa i że zauważasz zmiany na dobre...drzewa rosną i jest ich u mnie więcej niż kilka, ale to chyba w każdym ogrodzie tak jest

Próbuję nowości, bo kuszą, ale brakuje mi czasu na wprowadzanie nowych roślin...absorbuje mnie utrzymanie ogrodu w ryzach i w tym nasadzeniu jaki jest, więcej rabat nie planuję, bagienko chyba nierealne jest, bo jak zasypię tą część ziemią, to już będzie tylko suchy grunt, tylko taki sztucznie dopompowany wgłębnik zostanie, ale może w tym roku coś się zmieni, zobaczymy jak się sprawdzi, bagienko na niższym poziomie

Tulejniki chcę, jeden posadziłam, nie wypuścił nawet lści, ale spróbuję przy drugim oczku, to mi wylewa co roku wiosną i do tej pory na żwirku jest mokro, może się uda...trzymaj kciuki

a tymczaswm klnik polny z wiązem

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:38, 04 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
To już lipcowy ogród



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:46, 04 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:54, 04 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053


właśnie ten widoczek czeka na ostateczny sznyt...polot

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:00, 04 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053

Werbena Hastata, którą mam od Garieli, to mnię obdarowała w tym roku samosiewnym kwieciem


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:05, 04 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053

Baza nad trzecim oczkiem pod nasadzenia jest mocna


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies