Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

paniprzyroda 21:50, 11 mar 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Trzymam kciuki za planowane zmiany, szkolenie na temat cięcia może sie przydać pozdrawiam cieplutko
____________________
Dwa ogrody
Agania 22:04, 11 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
irena_milek napisał(a)
Wspaniałe wrzosowisko, idealne instrukcje cięcia i odnaleziony skarb, jak tu się nie cieszyć
Cedry sa piękne, skuś się


Będę jeszcze tych skarbów wiosennych szukać Irenko idealne instrukcje Baś mi dał to na co czekałam, ja nie Edward nożycoręki niestety

Cedry mnie fascynują , z pewnością kiedyś posadzę, ale bojam się teraz u mnie jescze wszystko za bardzo odkryte ale mnie kuszą same w sobie i jak tu je podziwiać na żywo 1200 km od domu

Podziwiam za to srebrne Kostery



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:08, 11 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
zawitka napisał(a)
Agatko nic mi z tego przekładania linków nie wychodzi cóoośśrobię żle ale przyjedzie Córka to mi pokaże ---taka zdolna jestem ha ha Ale tobie baaardzo dziekuję że poswięciłąś chwilę dla mnie


Nic się nie przejmuj samo przyjdzie, to jest tylko kopiuj, wklej, sama miałam trudną drogę do tego, ale ty pewnikiem, już to umiesz robić
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:10, 11 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gusiarz napisał(a)
Agatko - trzymam kciuki za przedogródek będzie pięknie
Drzewek jeszcze nie sprzedają... dzwoniłam tam wczoraj Może od piątku ruszą... ale jeszcze nie wiedzą. Trzeba stronkę internet. sprawdzać czy jest cennik. Jak będzie to znaczy że wystartowali. Na razie mają cennik jedynie na drewno.
Agata napisz mi proszę jak szybko wschodzi gorczyca? Czy trzeba ją zagrabić z ziemią by ptaszki nie wydziobały?


Już ci odpisałam u ciebie , a za info dzięki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:12, 11 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paniprzyroda napisał(a)
Trzymam kciuki za planowane zmiany, szkolenie na temat cięcia może sie przydać pozdrawiam cieplutko


Dzięki Mariolciu, kciuki się przydadzą, ciachu, ciachu, ciach może już jutro spróbuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Loosiuu 22:15, 11 mar 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Agato w mojej okolicy rosną 2 cedry na totalnym wygwizdowie i nie przemarzają, a mają z 5 m. Co roku ślicznie przyrastają. Ja jednak chyba bym się bał wsadzić, bo kto wie jakie zimy będą za 15 lat kiedy one będą wielkie?
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Agania 22:22, 11 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Loosiuu napisał(a)
Agato w mojej okolicy rosną 2 cedry na totalnym wygwizdowie i nie przemarzają, a mają z 5 m. Co roku ślicznie przyrastają. Ja jednak chyba bym się bał wsadzić, bo kto wie jakie zimy będą za 15 lat kiedy one będą wielkie?


No to się znalazł następny kusiciel
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 06:43, 12 mar 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
N to tylko patrzec jak i u Cie bie będą
Zrób koniecznie fotki ustawień buksików.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 07:30, 12 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
na razie dłubiemy, sucho w tym miejscu i bez kilofa nie pójdzie za szybko, em narzeka już na kolano, ale cosik drgnęło, szybko się nie da, kompost muszę przywieźć, wymieszać i dopiero będę ustawiać buksiki, zostawiam dwie mahonie, dosadzę róże rabatowe, wrzośce, turzyce i berberki i derenie świdwa, więc plan już mam

Lecę do ciebie, pewnie już latarenkę ustawiłaś
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Tusiala 08:16, 12 mar 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Już jestem ciekawa Twojego nowego pomysłu W tym sezonie skusisz się na hortensję bukietową?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies