Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 07:38, 14 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gość w ogrodzie









Moje koty z tych odwiedzin są bardzo niezadowolone, a gość przychodzi i sobie leżakuje w ogrodzie i nasza obecność wcale mu nie przeszkadza
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BarbaraM 08:50, 14 mar 2014


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Agania napisał(a)

Ja aspery jeszcze posadzę jak tylko zaciszniej się u mnie zrobi




Ale mnie kusisz cudnościami.
Ja się jakoś boję tych hortensji,żeby nie przemarzły.
Musze powiedzieć że masz odwagę a to mnie również zachęca....
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
Agania 09:54, 14 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BarbaraM napisał(a)




Ale mnie kusisz cudnościami.
Ja się jakoś boję tych hortensji,żeby nie przemarzły.
Musze powiedzieć że masz odwagę a to mnie również zachęca....


Kto nie ryzykuje ten nic nie zyskuje

Przycięłam katalpy i rajskie jabłonki, ranki zasmarowane funabenem........ zostały klony na dzisiejszy dzień ciachu , ciach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BarbaraM 10:22, 14 mar 2014


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Masz rację.Zaryzykuję.

Dla twojej inspiracji wklejam mój żywopłot z grabu.
Tutaj z lat poprzednich.
Teraz czekam na listki







____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
kasiek 10:41, 14 mar 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kocius , fajny pewnie kumpele czuje - mówię o Tobię oczywiście
Pozdrawiam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
ewsyg 16:01, 14 mar 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Aż boje pytać się o cenę magnolii, ale ciekawość zwycięża. Po ile takie cudo ?

Mam na nią chrapkę, ale najpierw na tych metrach a jest ich mało muszę upchnąć te co mam a jest ich 6. Na Genie też znajdę miejsce, ale nie w tym roku, chyba żeby...........
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Agania 16:39, 14 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Aż boje pytać się o cenę magnolii, ale ciekawość zwycięża. Po ile takie cudo ?

Mam na nią chrapkę, ale najpierw na tych metrach a jest ich mało muszę upchnąć te co mam a jest ich 6. Na Genie też znajdę miejsce, ale nie w tym roku, chyba żeby...........


Ewa, cena w porównaniu do cen jakie były dwa lata temu, można powiedzieć, że jest dość korzystna jak na patyka to całe 80zł, ryzyko jest zawsze
Ale ja się skusiłam, bo kocham magnolie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
renatamama3 18:37, 14 mar 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Agatko ,donoszę ,że dziękuję ,za lilię ,tata Mi przed wczoraj zrobił prezencik i podzielił się swoją ,i też właśnie białą .Widzę ,że u Ciebie buksikowo ,dziś byłam u Hajdrowskich na zwiadach i maja buksiki ,fajne już uformowane kulki po 12 zł i duże takie z 3 razy większe niż te z Obi po 90 zł .pozdrówka
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Kasik 18:47, 14 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Agatko- widzę, że Gienia robi furrorę. Wcale się nie dziwię.

Mój synciu postanowił , że posadzimy jeszcze magnolkę żółtą. Nigdy takiej nie widziałam, choć w ofercie w Przytoku jest. Masz może z nią jakieś doświadczenie, bo nie wiem czy warto?
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Agania 19:02, 14 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
renatamama3 napisał(a)
Agatko ,donoszę ,że dziękuję ,za lilię ,tata Mi przed wczoraj zrobił prezencik i podzielił się swoją ,i też właśnie białą .Widzę ,że u Ciebie buksikowo ,dziś byłam u Hajdrowskich na zwiadach i maja buksiki ,fajne już uformowane kulki po 12 zł i duże takie z 3 razy większe niż te z Obi po 90 zł .pozdrówka


Basiu, fajna wiadomość, jak mi braknie to będę wiedziała, ale to na przyszłość, gdzie ich szukać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies