Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

zawitka 09:56, 14 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070
Aga napisałaś u Gosi że nic Ci się nie chce piąć do góry kup sobie clematisa Montana Rubes zobaczysz jak poleci U mnie kupiony na wiesnę ma chyba ze 2 5 metrów haha Zapomniałam Ci dopisać że ma tylko parę listków i zakwitł w maju jednym kwiatkiem i dalej leci.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:38, 15 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070
Aga wiesz jak się chce mieć coś ładnego to niestety trzeba pracować przy tym .Ale nabrałam doświadczenia z cięciem i wiem że cięcie jest metodą czsami na to żeby roślina ładnie wyglądała Czy wysłałaś już nasionki ha ha bo muszę pilnować żeby doszły A za podziwanie dziękuję
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 19:17, 16 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070
Aga nie spiesz się wyzdrowiej Ja zbieram pudełka żeby wysłać cebuki.Dostałam od sąsiadki jescze tych czosnków Szuberta czy też Ci włożyć , bo nie wiem czy pytałam????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kasik 19:51, 16 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Chaos? Kto by takiego nie chciał. Twój ogród pokazuje uroki w każdym zakątku, rośliny soczyste i tak naturalnie prowadzone. Ja tak nie potrafię, u mnie jakiś bardzo czytelni się tworzy. Sam , ja mu tylko kibicuję.

A kocik? cudniasty.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
ewsyg 22:24, 16 sie 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Agania napisał(a)


Łukasz dziękuję, jestem trochę poza wszelkimi radościami, bo mi kręgosłup siadł, na urlopie...to tak poza nawiasem mówiąc, ale liliowcowego pana nie opuszczę
Tobie siadł kręgosłup a u mnie plagi egipskie: angina, łokieć tenisisty a wczoraj grzmotłam i kolanko doszło Już sama z siebie się śmieję. Z wakacyjnego wypadu przywiozłam sobie Biszolin i teraz się leczę i nawet trochę pomaga. Już zginam kolano
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Agania 14:04, 18 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
BASIA8- u mnie też były kłopoty z netem i prądem, ale to tylko po ulewach....zaangażowanie wtedy słabnie i najlepiej przy podusi

JoannA - dziękuję kot Whiskas wypełnia nam wolne chwile

Luki - ogród dojrzewa, drzewa urosły, tło już jest...teraz tylko zostaje doszlifowanie rabat i tarasu

Kondzio - jak to na urlopie, trochę wypoczynku, trochę pracy, trochę uciechy z zakupów i ubaw z kociaka

iwonaal - też się cieszę, jak tam twój potfór miskantowy

kasiek - eM mnie rozpieszcza, bo wiesz, że ja jak wybucham to wpadam w doła, a tutaj masz takie niespodzianki i do tego z kociakiem

ewa004 - też się cieszę z tych latarenek, aż ze szczęścia usiadłam na zapasowych szybkach i ups....

BarabaraM - Baś miałam kłopoty z aparatem, kabelkiem i kompem, wkrótce będą foty robinii, dam ci znać

makkasia - rozbawiłaś mnie do łez jak opisałaś o biżuu...w ogrodzie.....kociaki wygłaskane

ewasyq - sąsiedzkie koty to prawdziwi łowcy........komarów już jest mniej, ale meczą osy i szerszenie , trzeba na nie uważać....buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:19, 18 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Urszulla napisał(a)
Wpadam po wczasach
Kotki są rozkoszne,
a kancików gratuluję bo fachowo zrobione i pięknie całość wygląda.
A zaręczyny młodych zawsze napawają wspomnieniami i romantyzmem...u Ciebie też tak było?


Uleczko, nawet nie zauważyłam, że ty już po urlopie, dziękuje za mile słowa, mój urlop tez dobiegł końca przychodzi czas na rozliczenie się z planów urlopowych, tak częściowo wypełnione, ale jeszcze praca przed nami

głazik dostał oprawę



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:22, 18 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
zawitka napisał(a)
Aga napisałaś u Gosi że nic Ci się nie chce piąć do góry kup sobie clematisa Montana Rubes zobaczysz jak poleci U mnie kupiony na wiesnę ma chyba ze 2 5 metrów haha Zapomniałam Ci dopisać że ma tylko parę listków i zakwitł w maju jednym kwiatkiem i dalej leci.


Bardzo go pragnę, ale pergoli nie mam, a powinna być mocna, na pewno znajdzie się u mnie w ogrodzie jest w planach, a twojemu życzę wielu kwiatów
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:24, 18 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
zawitka napisał(a)
Aga wiesz jak się chce mieć coś ładnego to niestety trzeba pracować przy tym .Ale nabrałam doświadczenia z cięciem i wiem że cięcie jest metodą czsami na to żeby roślina ładnie wyglądała Czy wysłałaś już nasionki ha ha bo muszę pilnować żeby doszły A za podziwanie dziękuję


Halinko jutro wysyłka, ale się nacięłam....dosłownie z jałowcem uwierz mi, że przeliczyłam swoje siły i mój kręgosłup nie wytrzymał

tylko przy tym cięciu jeszcze upadłam...bo jałowiec rośnie na górce zwanej jeżem...i się poślizgnęłam i bum.... i nawet efektów tego cięcia za bardzo nie widać




a ja na czworakach do domu wracałam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:25, 18 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
zawitka napisał(a)
Aga nie spiesz się wyzdrowiej Ja zbieram pudełka żeby wysłać cebuki.Dostałam od sąsiadki jescze tych czosnków Szuberta czy też Ci włożyć , bo nie wiem czy pytałam????


Jak masz to dorzuć..z kregosłupem już lepiej, bo zastrzyki były....ale jeszcze boli.....buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies