Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Matyldowo 12:44, 13 lis 2014


Dołączył: 07 paź 2014
Posty: 201


W ogrodzie cieszą mnie teraz stkoroktki afrykańskie one są niezniszczalne polecam wam na balkonówi i tarasy

Camperdownii już bez liści



Stokrotki afrykańskie - prześliczne nawet nie wiedziałam że jest taki gatunek i kwitną do póżnej jesieni ?
już zapisałam na moje liście chciejstw
P.s u mnie czarująca ,zwykła polna na ścieżce przed ogrodzeniem w trawie rośnie i cieszy
____________________
Matyldowo
Pszczelarnia 15:45, 13 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Agania napisał(a)




Aganiu, uwielbiam derenie w takim stanie. Wszystkie tak ładnie świecą późną jesienią i w zimie. Rośnie coś w ściółce pod nimi z brzegu? U mnie ciemierniki, które teraz mają zdrowe ciemnozielone liście i jestem zachwycona.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Piotr_ 11:30, 14 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Ale u ciebie jesiennie i kolorowo aż che się oglądać te widoczki
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Milka 16:45, 14 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Czy tam wyżej na focie to szałwia trójbarwna jest?
Derenie bez liści i tak zdobią
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 19:05, 14 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26055
Milka napisał(a)
Czy tam wyżej na focie to szałwia trójbarwna jest?
Derenie bez liści i tak zdobią


Irenko, to jest kocanka jednoroczna, taka z balkonówek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:07, 14 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26055
ewsyg napisał(a)
Oczopląsu można u Ciebie dostać Piękny, ciągle się nim zachwycam.

Miło mi, że jeszcze ogród przyciąga i może się podobać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:14, 14 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26055
gusiarz napisał(a)


O, ja nie mogę... Agatko - widać co daje przycięcie przewodnika! Boska gęstość. Już wiem czego nie mogę zaniedbać wiosną. Cięcia serbów! Poskracam końce jak mi pokazywałaś... może też tak ładnie się zagęszczą!

Aganiu - widoczki jesienne u ciebie miodzio... i czytam, że wesele się szykuje... Gratulujemy całą naszą rodzinką ...
A smoczki niech się mnożą, bo są przeurocze Buziaki z kwadratowego


Serbusie, i nie tylko one są skracane ja tak skracam i zagęszczam też świerki kłujące
Jesień jest piękna we wszystkich ogrodach, bo pogoda nas rozpieszcza, ale zapowiedzieli deszcz i mgły na weekend, zastaniemy trochę tajmniczości w ogrodach
Dziękuję za gratulacje dla córci, nie mogę się doczekać pierwszego smoczka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:19, 14 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26055
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Aguś widzę że u ciebie też pogoda letnia Widoczki miodzio Skoczki rozmnażaj bo ija chcę adoptować takowego Buziol


Gosia, jutro ma być deszczowo.....ale to nic, bo ja i tak chora tzn....z katerem, nie tak łatwo smoczka przygarnąć
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:21, 14 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26055
Napia napisał(a)
Ale fajny ten metalowy smok przesympatyczny, i drzewko też cudne
Kiedy patrzę na Twoje afrykańskie stokrotki, to wiem, że w przyszłym roku muszę się nimi zainteresować


Agnieszko, polecam, ja powtórzę taką obsadę przyszłą wiosną, no chyba, że wpadnie mi w oko coś innego
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:27, 14 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26055
Matyldowo napisał(a)


Stokrotki afrykańskie - prześliczne nawet nie wiedziałam że jest taki gatunek i kwitną do póżnej jesieni ?
już zapisałam na moje liście chciejstw
P.s u mnie czarująca ,zwykła polna na ścieżce przed ogrodzeniem w trawie rośnie i cieszy


Poletko stokrotkowo-trawnikowe też rośnie i u mnie i cieszy bardzo....wolę stoktorki od liści wszelakich
Osteospermum lub Dimorfoteka, wolę pisać stokrotka afrykańska, potwierdzam kwitnie do późnej jesieni
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies