Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

EPODLAS 10:19, 19 lis 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Agatko, ty potrafisz człowieka zaskoczyć. Piękne te stokrotki afrykańskie. Też nie wiedziałam że takie są. Ale śliczne i kwitną o tej porze to ich niewątpliwa zaleta.
____________________
Mój ogród
yolka 11:57, 19 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Agata zapraszam do obehrzenia mojej starej działki i pozdrówka przy okazji zostawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
laurowisnia 13:22, 19 lis 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Mój jedyny wrzosiec też kwitnie, myślałam, że to protest bo go wykopałam, ale jak kwitną i u Gabrysi to widocznie pogoda tak na nie wpłynęła.
Przesyłam zdrowotne fluidy.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
ewa004 14:00, 19 lis 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Agatko buziaki
Jak zdrówko ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Urszulla 15:19, 19 lis 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Różyczka piękna
podpisuję się pod ostem Aliny z tymi kuracjaminalewka aż do wyzdrowienia.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
BASIA8 15:42, 19 lis 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Pozdrowienia zostawiam i duuuuużo zdrówka życzę
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 16:46, 19 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwk4 napisał(a)
Bo to bardzo ładne zestawienie. Taka surowość przyrody się pokazuje


Dobrze to określiłaś.... jesień w deszczowe dni bardzo tę surowość podkreśla
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:50, 19 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)
Piękne kolory masz, niebo miałyśmy zaiste italiańskie ostatnio.
Piszesz, że jutro ma padać, a ja robotę polową zaplanowałam dla całej rodziny.
Mordor się powoli rozpada u nas.
;

O tym naszym italiańskim niebie już prawie zapomniałam, ciekawa jestem jak tam wypadły Wasze zaplanowane prace, chyba nie padało

u mnie trochę mgły i trochę przejaśnień
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:54, 19 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
GorAna napisał(a)
Agatko, choć późna jesień, to w Twoim ogrodzie jeszcze kolorowo, dzięki stokrotkom....czytam, żeś smarkata.....pij nalewkę, wygrzej nóżki i pod kołderkę
Pozdrawiam


Jestem pod kocykiem, wygrzewam się rosołkiem a w ogrodzie już nic nie robię, ale ogród jeszcze nie pod kołderką
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anka_ 16:58, 19 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Agatko cudowny ten wiąz. Powiedz mi- jesteś z niego zadowolona? Bo ja miałam już prawie w koszyku taki fajny egzemplarz wysoko szczepiony, ale ktoś mi odradził że on taki chorowity. Że albo liście brązowieją od czegoś, albo mszyca.... Patrząc na twoje fotki bardzo żałuję, że go nie wzięłam. A stał jeden, samiutki i aż się prosił żeby go zabrać...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies