Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

marzena 22:56, 24 kwi 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
klony pięknie startują, ile ich masz, ja mam obecnie tylko 2 japońskie, właśnie mi jeden padł niestety...
piękne brazki tulipanów
nie dotyczytałam wcześniej co z Twoim kolanen ? ale życzę powrotu do pełni zdrowia
____________________
marzena O....!
iwonaal 23:26, 24 kwi 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Mój klonik padł, zastąpiła go fotergilia. Agatko przypominam się o brzózki, sześć sztuk padło po zjedzeniu przez sarenki. Głodne były.
____________________
Zakochana w ogrodach
Agania 06:41, 25 kwi 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)


Cudna fota i obrazki na niej

Jak tulipany potrafią zachwycać to wiem, bo rok temu podpatrując wiosnę u Was nie miałam żadnego tulipana, aż do teraz
AgnieszkaW napisał(a)
Połączenie funki i tulipanów to genialny pomysł Cudne

To był dla mnie dylemat, gdzie ja mogę wyeksponować tulipany w moim ogrodzie, zestaw z hostami wpadł mi od razu w myśl
iwonaal napisał(a)
Tulipki z hostami boskie.

Dzięki
u... Pięęęknie...[
szemusia napisał(a)


A ja jeszcze raz zacytuję fotkę...
Jak z katalog/quote]
Radują mnie Twoje te słowa...sama też cieszę się bardzo z tego widoku, że w tej tulipanowej rabacie mam wszystkie tulipany, niestety obok nornice wyjadły mi większość cebul, pewnie są już nieźle wypasione

Mysza napisał(a)
Piękne te tulipanki

Ale mi się banan robi
Pola napisał(a)

Cudne zdjęcie....hmmmmmhosty i tulipany trzeba u siebie jesienią o tym pomyśleć

U mnie z tulipanami zgrała się zwykła hosta falista, pozostałe, które rosną, dopiero kiełkują
Moja druga rabata z tulipanami, współgra z pigwowcem



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 06:49, 25 kwi 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
laurowisnia napisał(a)
Przyszłam na magnolki ale te gałązeczki klonowe również przyciągają oko.

Klony mnie też zadziwiają, lubie, kiedy się budzą
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 06:55, 25 kwi 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kindzia napisał(a)
Wspominałyśmy Ciebie bardzo ciepło!!!

U nas też susza, M pojechał wczoraj wieczorem, dzisiaj podlewa nowo posadzone...

Dziękuję, ja też myślami byłam z Wami
Super, że twój eM tak dba, ale deszczu nie widać i sucho dalej, zobaczymy co nam maj pogodowo przyniesie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:04, 25 kwi 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasya napisał(a)
ogromne hosty, u mnie kiełki
piekne fioletowe tulipanki, u mnie zaden jeszcze nie kwitnie
i kwitnąca grusza, u mnie malenkie pączki dopiero

Wiosna spóźniona u mnie nadrabia, Twoja też dorówna
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Karol99 08:18, 25 kwi 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Piękny ten klonik.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Agania 19:22, 25 kwi 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasik napisał(a)


Widzę, że Wiaz tez jest jasniutki. Bałam się, że mój zabiedzony. Ale myslę, że trzeba go nawozić- powiedz Agatako kiedy i czym .

Twoje tulipki z hostami pięknie sie prezentują.
Buziaczki


Kasieńko wiąz teraz jest w kwiatach....liście rozwiją się później....ja go nawożę zwykłym florowitem dolistnie i doglebowo, jednak wiąz potrzebuje wiosną Promanal i później Confidor na mszyce wiązowe i to jest bardzo ważny dla niego zabieg
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kasik 19:52, 25 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Aga- promanal dostał Krzycz jak trzeba będzie pryskać Confidorem.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Agania 20:08, 25 kwi 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
wodzyn napisał(a)
Witam.
Obejrzałam zeszłoroczna i tegoroczną wiosnę w tym pięknym ogrodzie.
Napodziwiałam się kwitnących magnolii i widzę, że jesteś posiadaczką chyba wszystkich odmian, między którymi się waham. Proszę więc o opinię doświadczonej posiadaczki magnolii takich jak: alexandrina, rustica rubra, lennei i satisfaction. Napisz proszę jak się sprawują i która ma kolor najdelikatniejszego różu. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam Cię Marta w moim ogrodzie
Moja faworyta to soulangeana Lennei...więcej na temat magnoli u Ciebie

Lennei

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies