Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowe rewolucje czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowe rewolucje czas zacząć

Grzesiu 20:45, 21 mar 2011


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 330
Mnie chodziło o coś takiego tylko
ale to twoja rabata...Ty decydujesz
Tobie musi się podobać



Fajnie będzie z żurawkami
dobry wybór
____________________
Moja-dzialeczka-Grzesiu
Sebek 20:46, 21 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
W sumie ta rabata zajęła mi godzinę, bo robiłem jeszcze inne rzeczy. Jutro następna, lecz kostki raczej mi braknie - pojedziemy dokupić
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 20:48, 21 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Grzesiu napisał(a)
Mnie chodziło o coś takiego tylko
ale to twoja rabata...Ty decydujesz
Tobie musi się podobać



Fajnie będzie z żurawkami
dobry wybór

Już niech tak zostanie - będzie pasować do rabat po drugiej stronie domu - one także są lekko pofalowane, ale dzięki za rysuneczek
A pomysł z żurawkami chyba wiadomo skąd się wziął, wcześniej nawet o nich nie wiedziałem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Grzesiu 21:00, 21 mar 2011


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 330
No jak mogłeś nie znać żurawek
toż to błąd karygodny
Caramel jest cudna....starsza odmiana Paris
Marmalada,do tego ogrom żuraweczek...tiarelli....ummmm..cuda...mówię Ci
moje żurawki zniosły dobrze zimę...więc też powiększam kolekcje

____________________
Moja-dzialeczka-Grzesiu
Sebek 21:12, 21 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Znaczy się wiedziałem co to już przed odkryciem ogrodowiska, ale teraz znam je już na pamięć i wiele nazw odmian, które kiedyś kupię. Dowiedziałem się, że także są zimozielone, a to już wieeelki plus
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:56, 22 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
W drugim dniu wiosny także poczyniłem kolejne kroki w ogrodowej rewolucji i zrobiłem drugą rabatę.
Wymyśliłem sposób na drobną korę i wyszło to nawet ciekawie. Podzieliły są wstęgi z piaskowca.
Tylko jak wczoraj pisałem oczywiście mi jej brakło. Będę musiał dokupić kilka worków, a jeszcze przecież potrzeba jej na drugą stronę domu...
Oczyściłem także jedną rabatę i jestem zaniepokojony, bo sadząc rośliny cebulowe symetrycznie na drugiej połowie wszystkie są, a na tamtej jest może połowa młodych kiełków? Raczej sprawcą jest kret, który grasował i się nie wyprowadził jak widać
Jeszcze umieściłem prymulki w wiklinowym koszyczku. Oczywiście zabrałem je na noc, lecz po położeniu ich przed bratkiem zauważyłem, że tworzą całkiem udane trio
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Niage 21:16, 22 mar 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Pracuś z ciebie Sebek, nie próżnujesz, to mi się podoba Ja tylko popołudniami działam i to tak tylko z godzinkę, bo robi się ciemno, zawsze czekam na weekendy. Najbliższy, niestety ma być chłodny Kwiatki wprowadziły trochę wiosny, fajne żółte bratki
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Sebek 21:19, 22 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja także robię tylko popołudniami, dziś chyba trzy godzinki robiłem. W sumie po tej stronie domu mam tylko jedną rabatę do uporządkowania i założenie trawnika, więc nie zostało tego aż tak dużo. Po drugiej stronie chyba zacznę jutro robić - wykopię dół na zbiornik pod ciurkadełko Może zdążę jeszcze rośliny zasadzić, bo już tydzień czekają
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 23:27, 22 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bardzo ozdobna jest ta ciemna prymulka, ma jakby obrzeżenie innego koloru. Ja dzisiaj takiej też zrobiłam zdjęcie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 23:30, 22 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No bo ona Danuś ma białą obwódkę wokoło kwiatów
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies