Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowe rewolucje czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowe rewolucje czas zacząć

hanka_andrus 16:36, 08 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Sebku ,jak zrobisz cioci projekcik,i zorganizujesz nasadzenia,to mów ,że reklama jest dźwignią handlu, każdy następny ogród ......podwyższaj stawkę,aż dojdziesz do takiej ,która cię zadowoli....Ludzie lubia mieć ładne ogrody,,,.... niekoniecznie za duże pieniądze.......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Sebek 16:39, 08 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
hanka_andrus napisał(a)
Sebku ,jak zrobisz cioci projekcik,i zorganizujesz nasadzenia,to mów ,że reklama jest dźwignią handlu, każdy następny ogród ......podwyższaj stawkę,aż dojdziesz do takiej ,która cię zadowoli....Ludzie lubia mieć ładne ogrody,,,.... niekoniecznie za duże pieniądze.......


Przecież mi nie zapłaci- nawet ja bym nie chciał - jak zgodzi się na zakup roślin przeze mnie i sadzenie, to wtedy będę zadowolony. Na razie dopiero przykryli dach - więc sadzenie w przyszłym roku.

Zobaczymy jak będzie -
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gabriela 16:43, 08 paź 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Jane, że Ci ciocia nie zapłaci. Ciocia rozpowie przecież po sąsiadach kto jej ogródek zrobił, czyż nie? Rozejrzyj się dookoła i zobacz ile nowych domów się buduje, a przy każdym będzie ogródek...
____________________
Ogród w budowie nieustającej
hanka_andrus 16:59, 08 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A ty praktyki nabierasz nie przy byle kim!Taka szkoła lepsza od uniwerku,a i na forum masz prawo podglądać i zapożyczać co nieco.Tylko nie bądź skromny.i opowiadaj,że robisz jednocześnie 2 fakultety,ekonomiczny i ogrodowy- Za każdym razem to podkreślaj,i ludzie się przyzwyczają,że znają takiego mądrego, co to i policzy rzetelnie i doradzi w ogrodzie pięknie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Sebek 17:13, 08 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gabriela napisał(a)
Jane, że Ci ciocia nie zapłaci. Ciocia rozpowie przecież po sąsiadach kto jej ogródek zrobił, czyż nie? Rozejrzyj się dookoła i zobacz ile nowych domów się buduje, a przy każdym będzie ogródek...


To jest takie osiedle, że tylko ta działka została bez domu - reszta już dawno zabudowana i z ogrodami.

Ale na razie siedzę cicho, bo jeszcze tak do końca nie wiem czy to będę ja
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 17:16, 08 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
hanka_andrus napisał(a)
A ty praktyki nabierasz nie przy byle kim!Taka szkoła lepsza od uniwerku,a i na forum masz prawo podglądać i zapożyczać co nieco.Tylko nie bądź skromny.i opowiadaj,że robisz jednocześnie 2 fakultety,ekonomiczny i ogrodowy- Za każdym razem to podkreślaj,i ludzie się przyzwyczają,że znają takiego mądrego, co to i policzy rzetelnie i doradzi w ogrodzie pięknie!

Rozbawiasz mnie Haniu - ale masz rację - ogrodowisko jest nie dość, że świetnym miejscem do rozmowy, doradzania, to jeszcze najlepszą uczelnią jaką znam - byłem na wielu forach - a teraz zajmuję się tylko i wyłącznie tym

a ciocia jest główną księgową - więc to ona mnie raczej będzie podliczać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gabriela 17:17, 08 paź 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
To przyjedź bliżej Krakowa i zobacz ile się buduje.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Sebek 17:27, 08 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gabriela napisał(a)
To przyjedź bliżej Krakowa i zobacz ile się buduje.


Tam to tak
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:11, 08 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A co w ogrodzie?

Coraz więcej liści na trawniku



Ta hortensja już jesienna



a anabelle poczuła lato?

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:14, 08 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Harleqiun pięknie rozjaśnia



Łubin znów kwitnie...



I pytanko - dzieje się coś z magnolią? Bo dość trochę liści stało się całkiem brązowe i opadło, a brązowieją nierówno - więc to chyba nie oznaki jesieni - a może?

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies