Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim magicznym ogrodzie wszystko...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim magicznym ogrodzie wszystko...

ANIA 14:47, 11 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Witam serdecznie wszystkich związanych z Ogrodowiskiem. Ujęła mnie wzajemna życzliwość jaka tu panuje. Podziwiałam przez długi czas przepiękne Wasze ogrody, z których - nie ukrywam - czerpałam inspiracje do ogrodu moich marzeń. Nadszedł czas, że dojrzałam do tego by dołączyć do Waszego grona.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
14:57, 11 wrz 2013
Witam serdecznie..no proszę i następna Ania
To czekamy na zdjęcia
Bogdzia 15:10, 11 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Witaj Aniu. Już sprawdziłam gdzie jest ten Twój Zamek Bierzgłowski. W okolicy bedziesz miała kilku ogrodowiskowych sąsiadów.A teraz czekamy na jakis dokładniejszy opis i oczywiście fotki, więc nie zwlekaj tylko dawaj. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
GorAna 15:11, 11 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Witam imienniczka
Pokazuj Twoje dzieło
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
ANIA 15:15, 11 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Witam Anulka. Zdjęcia oczywiście dołączę. Gromadziłam je od jakiegoś czasu, ale muszę jednak odszukać te pierwsze - tak dla zachowania jakiejś chronologii. Przespacerowałam się po Twoim ogrodzie i jestem pod wielkim wrażeniem. Twój ogród to mój klimat...tyle, że na razie w marzeniach. W realu może za parę lat, jeśli starczy zapału.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Kondzio 15:17, 11 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam na ogrodowisku
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
ANIA 15:22, 11 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Bogdzia i GorAna - zdjęcia będą. Obiecuję.
A moja przygoda z ogrodem zaczęła się wraz z budową domu. Najpierw były wizje i plany, a potem ciężka praca z ugorem i perzem. W tym roku zaczęłam dopiero drugi sezon. Na wiosnę przekonałam się, że trud włożony poprzedniego roku nie poszedł na marne więc zakasałam rękawy do dalszej roboty. Wcześniej nasadzałam jedynie większe drzewka w miejscach bezpiecznych. Już teraz wiem, że popełniłam wiele błędów, które bedę prostwać. Ogrodowisko też dało mi wiele inspiracji oraz praktyczych informacji.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
16:56, 11 wrz 2013
ANIA napisał(a)
Witam Anulka. Zdjęcia oczywiście dołączę. Gromadziłam je od jakiegoś czasu, ale muszę jednak odszukać te pierwsze - tak dla zachowania jakiejś chronologii. Przespacerowałam się po Twoim ogrodzie i jestem pod wielkim wrażeniem. Twój ogród to mój klimat...tyle, że na razie w marzeniach. W realu może za parę lat, jeśli starczy zapału.

No proszę jakie te Anusie szybciutkie,wiem to też po sobie
Dziękuję za odwiedziny i tyle przemiłych słów.
Aniu postaraj się zrobić podpis w swoim wątku,łatwiej będzie można do Ciebie trafić.
Miłego popołudnia
Magda_ 17:35, 11 wrz 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
czekamy na zdjęcia
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Katkak 17:50, 11 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witam i ja
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies