Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Krążkowe chwastowisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Krążkowe chwastowisko

Tosia 22:37, 03 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
AgnieszkaW napisał(a)
Tosiu, otrzymałaś od Danusi wspaniałe przykłady kształtów rabat - wykorzystaj to mądrze, a będzie super. Zauważ, że jedna rabata jest większa, druga mniejsza - i tak właśnie powinno być u ciebie
.


Właśnie Agnieszko. Zauważyłam to Projekty Danusi są świetne i przemyślane.I ja to też muszę przemyśleć, żeby było jak piszesz. W tej chwili mam jednak większy problem niż kształt rabaty. Będą przekopywać moją działkę pod kanalizację i wszystko mi komplikują..Na takiej pyciuniej działce 3 studzienki chcą zamieścić..no ręce opadają:/ Na dodatek nie wiem kiedy mają zamiar przekopywać czy jeszcze jesienią czy na wiosnę. I co ja teraz pocznę z moimi skrzynakmi cebulek?
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Tosia 22:42, 03 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Gardenarium napisał(a)
Gdzieś takie wkleiłam, bo to są takie przykłady na temat i widać jak można te nasadzenia robić, schematy, a rośliny dobierasz kolorystycznie.


No tak właśnie mi się kojarzy, że były gdzieś na Ogrodowisku wcześniej. Nie pamietam jaki wątek ale za to zapamiętałam projekty - bo naturalnie są świetne Raz jeszcze bardzo Ci dziękuję za ich podrzucenie.
Będę planować, rysować i zmieniać I pytać oczywiście Niech tylko wreszcie przekopią tą moją działkę :/
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Tosia 22:46, 03 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Betka napisał(a)
Zaznaczyłam a wieczorkiem poczytam.
Pozdrawiam


Witaj Betko

Jutro zaglądnę do Ciebie..tytuł wątku intrygujący

Pozdrawiam
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Tosia 23:05, 03 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
iza_1611 napisał(a)
Witaj Tosiu,
jestem u Ciebie po raz pierwszy i pewnie nie ostatni

Ja również jestem na etapie projektowania i tworzenia ogrodu.
Sądzę, że jako jak napisałaś weekendowa ogrodniczka to możesz być zadowolona z efektów

Trzymam kciuki!

Nie ukrywam, że ściągnęłam od Ciebie projekt jaki przesłała Ci Danusia,
dla mnie rewelacją jest projekt nr 1, dlatego, że ja mam posadzone po siadce tuje barband


Witaj Izu

Ja też mam tuje tyle że smaragdy. Też chyba najbardziej odpowida mi projekt pierwszy, chociaż w każdym z nich jest jakieś rozwiązanie, które chicłabym przekopiować do siebie

Pozdrawiam

Muszę Cię nawiedzić i zobaczyć jak Twoje projekty
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
polinka 12:45, 04 paź 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Tosiu zaznaczam Twój ogród, w wolnej chwili poczytam od początku
Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Tosia 13:00, 04 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
polinka napisał(a)
Tosiu zaznaczam Twój ogród, w wolnej chwili poczytam od początku
Pozdrawiam


Haha, Polinko a czy ktoś tutaj ma wolne chwile? Ja po nocach ślęczę i wyczytuję, podglądam, podziwiam, odpisuję w przerwie w pracy..A w weekendy przepadam. W ogrodzie

Pozdrawiam również
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
gusiarz 15:10, 04 paź 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Tosiu - muszę przejrzeć Twój wątek od początku... lecę zaglądać co u Ciebie
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
katarzynkak 23:00, 04 paź 2013


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Witaj Tosiu,

Jak tam u Ciebie? Masz już jakies pomysły odnosnie lini rabat?
pozdrowionka
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
07:13, 05 paź 2013
Hej Tosiu,
i ja trzymam kciuki za Twój ogród, właśnie zaczynam sobie czytać Twój wątek. Chyba jesteśmy początkującymi ogrodniczkami
Pszczelarnia 10:09, 08 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Tosiu, ja latami do tego dochodziłam, że potrzebne rami i piętra i przede wszystkim jakiś układ linii. I dalej robię a potem koryguję (M. wskazuje życzliwie, że przesadziłam z liniami, więc poprawiam i dosiewam.).
W ogrodzie widzę tylko kolor - klasyczna pszczoła.






____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies