Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Kasik 07:52, 10 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
JulkAd napisał(a)


Cudne masz te jeżówki. Wiesz, że te odmianowe u mnie niekoniecznie chcą kwitnąć, a jak już to buszu z nich nie ma, za to te zwykłe dają czadu


No tak w zasadzie z nimi jest, jeśli ginie po zimie to tylko odmianowa. Jak marnie rośnie, to też zazwyczaj one.
Ale nie jest to regułą, że nie rosną ładnie.
Te co pokazywałam kupiłam trzy szt - takie same. Jedna jest wielkim krzakiem, druga to połowa z pierwszego, a trzecia tak 2/3. Rosną koło siebie- na tej samej rabacie.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 07:54, 10 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kindzia napisał(a)
Ale masz widoczne jeżówki. Moje różowe walczą o byt z liliami, tawułkami i ML...wiosną ostro muszę działać...zaś robota


Chciałabym by moje też powalczyły, ale one prawie samotne na rabacie i muszę je podpierać. A wśród innych to by sobie radziły same, no i towarzystwo dałoby dodatkowy efekt kolorystyczny.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 07:55, 10 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Margarete napisał(a)

A zanudzaj nas tak codziennie Kasiu i wstawiaj takie bajkowe obrazki i u siebie i u mnie też - zapraszam...ślicznie tu masz


Dzieki Małgoniu Tarasik na razie fajnie wygląda i niech tak zostanie.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kindzia 08:09, 10 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Moje przegrywają walkę...dlatego znowu robota

Figo dzisiaj kreta znalazł, żywego (jeszcze)...to nie nornica tym razem łaziła...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kasik 08:38, 10 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
makkasia napisał(a)

Ja nawet popołudniu w niedzielę włączam kosiarkę jak trzeba, i guzik mnie obchodzi co ulica se pomyśli. Piły jednak bym nie włączyła
Niesamowite masz te kwiaty na tarasie normalnie busz tarasowy.
Horti u mnie daleko w tyle
macham weekendowo


Horti w tym roku różnie u każdego. U mnie Grandiflora najbardziej zaawansowana.

Czekam na nie z utęsknieniem, bo mam mało innych kwitnących kwiatów.Musze popracować nad roślinami kwitnącymi czerwcem.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 08:39, 10 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Gocha napisał(a)
Piękny taras i rośliny na nim . Moja krwawnica z Pęchcina jeszcze w ogóle nie kwitnie.Buziaczki Kasiu


A to dziwne Gosiu, bo moja rośnie w półcieniu i już dość długo kwitnie.

Za taras dzięki>D:
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 08:50, 10 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kindzia napisał(a)
Moje przegrywają walkę...dlatego znowu robota

Figo dzisiaj kreta znalazł, żywego (jeszcze)...to nie nornica tym razem łaziła...


No widzisz- one musiałyby ciut szybciej startować, to potem już by poszło, a tak z tego buszu ciężko się wydostać.

Ale kret robi zawsze kopiec - może skorzystał z korytarza norniczego, jakiś leniuszek - samemu się nie chciało.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Ewa777 21:25, 10 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Taras przecudny Na pewno przyjemnie jest tam odpoczywać
U mnie krwawnica z Pęchcina zaczyna nieśmiało kwitnąć. Przez długi czas myślałam, ze padła. Długo zbierała się po zimie. W tym roku dokupiłam sobie jeszcze 3, bo mi się podoba
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Kasik 21:52, 10 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Ewa777 napisał(a)
Taras przecudny Na pewno przyjemnie jest tam odpoczywać
U mnie krwawnica z Pęchcina zaczyna nieśmiało kwitnąć. Przez długi czas myślałam, ze padła. Długo zbierała się po zimie. W tym roku dokupiłam sobie jeszcze 3, bo mi się podoba


Wcale się nie dziwię. Jeśli bym się nie wystraszyła,że musi mieć bardzo mokro to w Pęchcinie kupiłabym jeszcze dwie. A tak posadziłam ją w takim miejscu gdzie dosadziłam jeszcze dwie azalie i już nie ma opcji żeby wcisnąć kolejne.

Za tarasik dziękuję. Mam nadzieję, że nie przyjdzie jakaś burza przed przyjazdem dziewczyn i będzie nas dalej zachwycał.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Basilikum 06:35, 11 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
o tarasowa impreza sie szykuje
niech burze Cie omijaja
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies