Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Kasik 21:38, 20 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Potem jeszcze troszkę szkolenia

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Katkak 22:01, 20 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasik napisał(a)
Potem jeszcze troszkę szkolenia


Mnie się to wydaje bardzo skomplikowane i chyba m.in dlatego nie mam bukszpanów poza 3 szt w przedogródku . KAsia trudno oderwać oczy od tego ciurkadełka. A ptaszki to taka kropka nad I .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Kasik 22:12, 20 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Katkak napisał(a)

Mnie się to wydaje bardzo skomplikowane i chyba m.in dlatego nie mam bukszpanów poza 3 szt w przedogródku . KAsia trudno oderwać oczy od tego ciurkadełka. A ptaszki to taka kropka nad I .

Dla Kasi to bułka z masłem i jak się patrzy to wydaje się , że jest to proste. Gorzej z wykonaniem samemu.
Fajnie, że nie tylko nam się podoba. Chciałam by było z naturalnego kamienia. U mnie takie pasuje.

A ptaszki tez czekały i się doczekały.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Luki 22:16, 20 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Co zrobiłby MacGayver? to jest najlepsze
Kasiu przecież oczywiste, że wyszło świetnie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kasik 22:21, 20 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Luki napisał(a)
Co zrobiłby MacGayver? to jest najlepsze
Kasiu przecież oczywiste, że wyszło świetnie


My jeszcze sie nie dowiedzieliśmy co zrobiłby MacGayver Aż strach się bać.

Pewnie że tak - wyszło super i inaczej tego w Twojej wypowiedzi nie odczytałam.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Urszulla 23:52, 20 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Kasiu ślicznie wyszło przy tym wejściu poza tym masz przepięknie w ogrodzie widać jacy wszyscy wypoczęci
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 23:55, 20 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
A kulki Kasia robi modelowo, patrzyłam u niej i dalej nie umiem.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
makkasia 08:08, 21 lip 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Kasik napisał(a)
Pojechali nasi Goście.
Zrobiło się pusto, cicho i jakoś tak smutno.

Siadłam do kompa by napisać parę słów i sama nie wiem jak to ująć, by oddać to co czujemy. Dwa i pół roku temu nawet nie myślałam, że na naszej drodze spotkamy taki czas i takie osoby dzięki którym Świat staje się piękniejszy, chce się wstawać nawet z obolałymi plecami, świeci słońce w pochmurny dzień. Dzięki którym każdy moment jest tym do zapamiętania na dłużej, a to co przed nami jawi się jako zaproszenie na kolejne tak cudowne chwile.

I jak to mówi Krzysio- to co przeżywamy razem w tych kilku dniach to takie "Demo".
Można sobie wyobrazić co będzie w wersji docelowej

I tak moi Kochani- bardzo Wam dziękujemy- za to, że byliście z nami, za to, że skradliście serca naszym dzieciom, za ciurkadło, za pomysły, za koszenie trawy w tempie zawrotnym, za pielenie, za cięcie buksików, za doprowadzenie do "porządku" moich choinek. i za wszystko to, czego nie napisałam.

Zapraszamy zawsze - Macie u nas miejsce przy stole, pokój do spania i jesteście w naszych sercach Kimś bardzo ważnym.






Wszystko przeczytałam, wzszystko obejrzałam a te słowa wkleiłam raz jeszcze bo ...bo tak
Kasik cudowni ludzie, cudowne bycie razem, a jeszcze ten efekt tego bycia... tylko bić brawo
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
gierczusia 11:42, 21 lip 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasik napisał(a)


Łukasz - Ty się śpiesz, bo ich kalendarz tego nie przetrzyma.


Kulleeee i ja się chciałam ustawić w kolejce
Ciurkadło cudnie wyszło , o porzadeczku w ogrodzie nie wspomnę...łezka się zakręciła , gdy czytałam Twe podziękowania Kasiu)......, wiem co masz na myśli.....
Ściskam mooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Milka 11:48, 21 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale wam fajnie było u ciebie tak się objedli, że u mnie ledwo co ruszyli
cięcie Kasi idzie super, ja nie tnę, bo mi przypaliło.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies