Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Kasik 22:27, 21 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
hanka_andrus napisał(a)
A mnie Twoja pergola różankowa się bardzo podoba! Gdzie takie cudo można zamówić?


Robiona była na specjalne zamówienie. To kuta pergola przez kowala artystycznego z naszego regionu, dostałam ją na 50 urodziny .
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Urszulla 22:35, 21 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21951
Kasik napisał(a)


Robiona była na specjalne zamówienie. To kuta pergola przez kowala artystycznego z naszego regionu, dostałam ją na 50 urodziny .



Ale prezent i z różyczką
ja też szukam dodatków do hortensji z tym, że fioletowych i niebieskich każdy więc czego innego ostatnio zachwycam się jeżówkami których kiedyś nie lubiłam ale nie ma fioletowych

Hortensje u Ciebie szaleją
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Katkak 22:58, 21 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiu, ale pięknie . Ogród taki radosny, cały skąpany w słońcu. Roślinki zdrowe i dorodne, a rabaty cudnie skomponowane . Jak ten łuczek zarośnie, to ja się tam wprowadzam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Kasik 23:07, 21 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Urszulla napisał(a)



Ale prezent i z różyczką
ja też szukam dodatków do hortensji z tym, że fioletowych i niebieskich każdy więc czego innego ostatnio zachwycam się jeżówkami których kiedyś nie lubiłam ale nie ma fioletowych

Hortensje u Ciebie szaleją
Różyczek tm jest kilkanaście

Hortensje mają dopiero zaszaleć.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 23:10, 21 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Katkak napisał(a)
Kasiu, ale pięknie . Ogród taki radosny, cały skąpany w słońcu. Roślinki zdrowe i dorodne, a rabaty cudnie skomponowane . Jak ten łuczek zarośnie, to ja się tam wprowadzam .


Dzięki Kasiu NA łuczku są dwie laguny i dwie Constans Spray.
Nie ukrywam, że liczę na nie bardzo.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Basilikum 06:40, 22 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
wow ale pieknie
a co ja bede pisac, wszystko juz napisali ci co byli tu przede mna. Szczeka mi opada i musze z podlogi pozbierac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasik 07:12, 22 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Basilikum napisał(a)
wow ale pieknie
a co ja bede pisac, wszystko juz napisali ci co byli tu przede mna. Szczeka mi opada i musze z podlogi pozbierac


Dzięki Iza Czekam na to aż hortki buchną. Szkoda tylko, że potem to już migusiem lato sie kończy.
Dlaczego one nie zaczynają w czerwcu?
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Bogdzia 07:51, 22 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasiu nawet nie wiesz jak się ucieszyłam ze w koncu masz wode w ogrodzie. Ja uważam ze woda byc musi szczególnie dla ptaków ale i dla siebie , ogród jest jakby podwójnie bogaty jesli jest w nim woda. Ptaszki na razie sztuczne ale te prawdziwe tez jak poznają zaczna przychodzic sie napic i wykąpac, tylko nie wiem czy na kapanie robi sie gdzies małe jeziorko, zagłębienie gdzie zbierze sie troszke wody , jesli nie to wymodeluj je chocby w tych kamyczkach bo nie ma większej przyjemnosci jak oglądanie kąpiących się ptaków.Pozdrówka dla Was.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasik 07:57, 22 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Bogdzia napisał(a)
Kasiu nawet nie wiesz jak się ucieszyłam ze w koncu masz wode w ogrodzie. Ja uważam ze woda byc musi szczególnie dla ptaków ale i dla siebie , ogród jest jakby podwójnie bogaty jesli jest w nim woda. Ptaszki na razie sztuczne ale te prawdziwe tez jak poznają zaczna przychodzic sie napic i wykąpac, tylko nie wiem czy na kapanie robi sie gdzies małe jeziorko, zagłębienie gdzie zbierze sie troszke wody , jesli nie to wymodeluj je chocby w tych kamyczkach bo nie ma większej przyjemnosci jak oglądanie kąpiących się ptaków.Pozdrówka dla Was.


Bożenko- to ciurkadełko swoją konstrukcja nie daje możliwości zrobienia takiego zagłębienia. Ale jak widziałam u Kasi ptaszki przylatuja i myją sie na kamieniu- nawet zrobiłam im kiedys zdjęcia.

Na takie coś wiekszego mam ochotę w innym miejscu- to jednak wizja przyszłości.

Dziś sie cieszę, że mam kamolka bo lezał i czekał 2 lata.

To zdjęcie od Kindzi z ogrodu widac jak kosy korzystają z wody.



____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 09:45, 22 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Zapomniałam o tarasie

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies