Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 16:39, 19 paź 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Loosiuu napisał(a)
Bezobsługowe są Zero problemów z nimi... Z czerwonymi żurawkami fajnie kontrastują, a nie znikają na zimę jak funkie. Przy brzozie wczesną wiosną fajnie też wyglądają ciemierniki


To są dobre argumenty A o ciemiernikach nawet nie pomyślałam... ròwnież nigdy ich nie miałam.. idę o nich poczytać bo jestem zielona w tym temacie dzięki za cenne rady!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Viola 20:14, 19 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Ilonko, rabata z brzozą świetnie wygląda, ja bym jeszcze widziała czerwone berberysy. Filip dobrze Ci radzi, z tymi hostami, teraz są już brzydkie (przynajmniej u mnie), a rabata powinna oczy cieszyć cały rok. Listki z brzozy spadną, to przynajmniej zimozielone zostaną. A może czerwone gałązki derenia Sybirica byś zaakceptowała? Dla mnie duet pierwsza klasa - i to też pomysł Filipa, kiedyś u mnie
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
inag 21:24, 19 paź 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Viola, dzięki za opinie. Każda jest ważna. Berberysy też brałam pod uwagę i jeszcze ich całkowicie nie skreśliłam.. Co do cyprysików groszkowych to niezła mam teraz zagwozdkę. Wbiłam już sobie do głowy te hosty i mam dylemat... Wasze argumenty co do przewagi cyprysików są nie do podważenia i to właśnie skłania mnie bardziej w ich kierun6ku. Myślałam, że po zamarciu host sytuację będzie ratował żywopłocik bukszpanowy, teraz sama nie wiem... mam nad czym myśleć
Z dereniem też trafiłaś bo pierwotnie to o nim myślałam. Widziałam to zetawienie w internecie i zachwyciły mnie te czerwone gałązki na tle białej kory zimą. Zrezygnowałam jednak z niego bo nie chciałabym by liście derenia zasłoniły pień brzozy w sezonie..
Chyba jednak posłucham Was i zdecyduję się na te cyprysiki z czerwonymi żurawkami... Skoro tyle mądrych głow tak radzi... W razie czego będę miała na kogo zrzucić winę
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 21:28, 19 paź 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Zapomniałam dodać, że tam w środku rabaty nie będzie dużo miejsca. To tylko na zdjęciu tak wygląda..
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Viola 18:13, 15 lis 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
U Ciebie wszystko OK? Odpoczywasz trochę? W ogródku już zimno, pracować trudno to w domu trzeba poleniuchować
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
inag 19:21, 15 lis 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Cześć
To prawda, na zewnątrz dziś zimnica, aż się nie chce przez okno wyjrzeć.. Odliczam dni do wiosny...Jeszcze tyle krzyżyków w kalendarzu jest do skreślenia Jak ja nie znoszę zimy i wszystkiego co się z nią związane.
W ogrodzie już posprzątane. Liście zgrabione a wczoraj ostatni raz skosiliśmy trawę (tzn nie "my" - ja to tylko zarządziłam)
Rzadko piszę ale zaglądam m.in. do Ciebie codziennie i jestem ze wszystkim na bierząco. Odwiedzam Was i szukam pomysłów na moją rabatę brzozową, choć chyba zostanie taki projekt jaki zaplanowałam na początku... Już się zastanawiam ile razy w przyszłości bedę ją przeorganizowywać
Dzięki za odwiedziny! Uściski!!!!

____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Viola 19:27, 15 lis 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
inag napisał(a)
Cześć
To prawda, na zewnątrz dziś zimnica, aż się nie chce przez okno wyjrzeć.. Odliczam dni do wiosny...Jeszcze tyle krzyżyków w kalendarzu jest do skreślenia Jak ja nie znoszę zimy i wszystkiego co się z nią związane.
W ogrodzie już posprzątane. Liście zgrabione a wczoraj ostatni raz skosiliśmy trawę (tzn nie "my" - ja to tylko zarządziłam)
Rzadko piszę ale zaglądam m.in. do Ciebie codziennie i jestem ze wszystkim na bierząco. Odwiedzam Was i szukam pomysłów na moją rabatę brzozową, choć chyba zostanie taki projekt jaki zaplanowałam na początku... Już się zastanawiam ile razy w przyszłości bedę ją przeorganizowywać
Dzięki za odwiedziny! Uściski!!!!



U mnie też rabata brzozowa na tapecie Jedną brzózkę przesadziłam bo nie tam była gdzie powinna . Na wiosnę podosadzam coś do brzózek, żeby smutno im nie było Pozdrawiam cieplutko
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
inag 19:31, 15 lis 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Wiem widziałam różnica niby kosmetyczna a jednak duża.. Bardzo mi się u Ciebie podoba...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
agata19762 18:45, 20 lis 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
inag napisał(a)
Są takie chwile, kiedy ja zazdroszczę tym, co mają mniejsze


hi hi hi
Ilonko...pomyśl sobie wtedy o mnie ja mam 32 ary ...
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 18:49, 20 lis 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Ilonko witaj ...


ja też zimy nie lubię...no może z pewnymi wyjątkami...
kiedy siedzę przy kominku z kubkiem herbaty
i wspominam ile zrobiłam w danym roku ...


rozplenice to też moje ulubione trawy
buziaczki wysyłam

nareszcie jestem już w domu
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies