Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek skalny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek skalny

honorata_mallek 14:44, 11 lis 2013


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 5
Witam wszystkich serdecznie buszuje po tej stronie i ogladam Wasze ogrody z zachwytem... chcialabym pokazac moim ogrodkiem skalnym zrobionym zeszlej wiosny, pragne tylko nadmienic ze moje ogrodowa przygoda sie dopiero zaczyna,ogrod na wiosne bedzie 2latkiem, wiec mlody bardzo (a za wymarzony skalniak wzielam sie sama!mimo roznych komentarzy ze strony rodziny napoczatku....np.czy to bedzie "psi cmentarz..?" .

Mam nadzieje kogos zainspirowac bo zanim wzielam sie do pracy to sporo studiowalam, czasopisama, ogrodnicze, ksiazki no i internet czekam na Wasze opnie bo macie super pomysly!! Pozdrawiam



to jest widok z okna



a tak po czesci w przyblizeniu

____________________
ogrodek skalny Honorci:)
elzbieta_g 15:29, 11 lis 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Witaj! podoba mi się Twój skalniak, ogólnie skalniaki mi się podobają i ciągle chodzi mi po głowie, kto wie czy w przyszłym roku się za to nie zabiorę pozdrawiam
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Gardenarium 16:20, 11 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Skalniaki przewaznie najpiękniejsze są wiosną, w maju gdy kwitną floksy szydlaste czy gęsiówki. Ciekawa jestem kiedy Twój jest najbardziej kolorowy?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgnieszkaW 16:37, 11 lis 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Honoratko, ładny skalniak masz, ale jeszcze młody. Podziwiam tym bardziej, że jakoś odchodzi moda na skalniaki, ale moim zdaniem, jeśli skalny ogród jest przemyślany, z gustem, zaaranżowany tak, aby bylo kolorowo przez cały rok, to może być prawdziwą ozdobą ogrodu. Zapraszam do mnie, u mnie duuużo kamienia i skalnych murków. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
honorata_mallek 23:09, 11 lis 2013


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 5
Witam Panieciesze sie ze nie tylko mi sie podoba Staralam sie by byl kwitnacy od wiosny do jesieni, ale faktycznie najbardziej kolorowo jest wiosna (m.in.rosliny cebulowe,zagwin, floksy,kosacce,smagliczka skalna i gozdziki) niestety niemam zdjecia,gdyz na sam koniec zimy bylam kontuzjowana i przez 4 mies o kulach chodzilam bez obcizenia nogi takze niewiele moglam zdzialac ale szkice planow ,kazdego zakatka na dzialce juz rozrysowalam to od wiosny wezme sie ostro do pracy (oczywiscie niewytrzymalabym do wiosny,ale spodziewam sie dzidziusia takze lepiej poczekam)) Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow- super strona!
sprobuje zrobic jutro jakies fotki bo mam sporo odmian rozchodnika okazalego i to one graja teraz 1 wsze skrzypce
____________________
ogrodek skalny Honorci:)
Joku 09:44, 12 lis 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12198
Chciałam się przywitać, chyba rodaczka bo widzę pagórki. Jesteś z pomorskiego?
Skalniak bardzo ładnie tobie "wyszedł". Wszystkie kamyki do siebie pasują. Jestem ciekawa ciągu dalszego.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
honorata_mallek 11:37, 12 lis 2013


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 5
hehehe a no rodaczka,rodaczka z Nowej Karczmy oczywiscie dalszych efektow spodziewac sie mozna juz od wiosny dzialka ma ok 1500m2 wiec mam co gaspodarowac i musze jakos troche ukryc mojej psiny bude bo niejest poki co w komponowana a do tego koncowke wijacej sciezki zabrala wiec musze to przerobic Pozdrawiam serdecznie
____________________
ogrodek skalny Honorci:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies