Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Minimalizm z odrobiną romantyczności

Pokaż wątki Pokaż posty

Minimalizm z odrobiną romantyczności

polinka 17:11, 15 sty 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Aga dzięki za podtrzymanie przy zdrowych zmysłach...

Nadrabiam powoli bo ostatnio weny brak nawet na miłe rozmowy i nie wiem czy widziałaś u Oli inspirację z trawami pod graby? Na zdjęciu wygląda to obłędnie.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_szsz 20:02, 15 sty 2015


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
polinka napisał(a)
Aga dzięki za podtrzymanie przy zdrowych zmysłach...

Nadrabiam powoli bo ostatnio weny brak nawet na miłe rozmowy i nie wiem czy widziałaś u Oli inspirację z trawami pod graby? Na zdjęciu wygląda to obłędnie.


A byłam dziś u Oli, ale nie widziałam...
lecę jeszcze raz, dzięki.

Znam ten brak weny , nadrobić się niestety wszystkiego nie da...nawet jak jesteś na bieżąco
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
nawigatorka 22:21, 15 sty 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Jeszcze w sprawie runianki - u mnie w cieniu,odmiane green, 20 sadzonek kupionych po 4,95. Wygląda dobrze cały rok (zimą przy większym mrozie liście stają się ciemniejsze i trochę się podwijają ale wracają do normy gdy się ociepla) zdjęcia zaraz po posadzeniu czerwiec 2013, kwiecień 2014 i lipiec 2014 - terez jest jej jeszcze więcej - wolnych miejsc brak - polecam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:25, 15 sty 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ice dance też nie gorsza mam ją w słońcu i półcieniu (zimą część liści trochę brązowieje) tez szybko się rozrasta - zresztą u mnie na jednej jeszcze powstającej rabacie i Ice dance i runianka (w swoim sąsiedztwie) będą "poduszką" dla bukszpanowych kul.dodaje zdjęcie (jeśli można) tych samych sadzonek po 2 miesiącach (a u mnie radzi sobie bardzo dobrze na skarpie (przepraszam za prace nad nową rabata w tle
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 07:40, 16 sty 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
swietne zdjęcia pogladowe, i ja skorzystałam pozdrawiam
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
aga_szsz 08:22, 16 sty 2015


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Dziękuję Ci ślicznie Nawigatorko!

Przy okazji zdjęć poglądowych runianki i Ice dance, podsunęłaś mi pomysł na skarpę. Wcześniej nie brałam tego pod uwagę i uparcie dążyłam do schodkowych rabat, To mnie powstrzymuje od dalszych prac w dużym ogrodzie.

W niektórych miejscach spokojnie mogę to zastosować A już chciałam cały żywopłot tujowy przekopywać niżej

Poza tym bardzo ładne rabatki u Ciebie powstają i pytam gdzie Twój wątek???!!

pozdrawiam

____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
malkul 09:28, 16 sty 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
nawigatorka napisał(a)
Jeszcze w sprawie runianki - u mnie w cieniu,odmiane green, 20 sadzonek kupionych po 4,95. Wygląda dobrze cały rok (zimą przy większym mrozie liście stają się ciemniejsze i trochę się podwijają ale wracają do normy gdy się ociepla) zdjęcia zaraz po posadzeniu czerwiec 2013, kwiecień 2014 i lipiec 2014 - terez jest jej jeszcze więcej - wolnych miejsc brak - polecam



cześć.Kochana - ty ani sobie nie myśl że możesz tak sobie po prostu nie załozyć wątku mając takie piękne rabaty. my przecież chcemy więcej
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 09:51, 16 sty 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dziękuję za miłe słowa i miło się przywitac to pierwsze zdjęcia jakie odwazylam się zamieścić na forum choć na płotach Waszych ogrodów wiszę codziennie od ponad 3 lat.może z nadejsciem wiosny nadejdzie tez odwaga do założenia wątku.wokół domu też mam rabaty schowkowe ale wokół podjazdu zostały skarpy i do dziś mój M i ja mamy dreszcze na dźwięk slowa skarpa
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
aga_szsz 09:57, 16 sty 2015


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
No to ja poproszę o kolejne zdjęcia, tym razem róży, o której pisałaś u Madżeny. Może masz też jakieś pnące, w białym odcieniu oczywiście
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
aga_szsz 10:41, 16 sty 2015


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Jak jesteśmy już przy temacie róż, to proszę o pomoc w zagospodarowaniu rabaty ze stożkami i różami pnącymi. Aktualnego zdjęcia z posadzonymi różami brak!

Miała być lawenda, jako wypełniacz, ale, ze brzydko wygląda zimą, pomysł upadł. Co pasuje do róż?

zamias tej czerwonej róży na zdjęciu, posadzona jest pnąca Elfe i bluszcz, drugi krzak Elfe pomiędzy stożkami...

To ta rabata, bardzo słoneczna...


____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies