Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe rozterki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe rozterki

Nikita 21:27, 17 lut 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Madzia sorki, że tak późno, ale najpierw walentynki, potem spotkanie ogrodowiskowe – zalatana byłam…ale teraz już mogę….spóźnione, ale bardzo, bardzo szczere życzenia urodzinowe.
Chciałaś czekoladkę to masz…


A ty sobie w metrykę nie patrz tylko z życia korzystaj ile wlezie!
Buziaki śle.

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Bogdzia 21:13, 22 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja też przyszłam w odwiedziny ale zdziwiona jestem ze mało tu bywasz, jeśli jestes poza domem to wiadomo życie bardziej skomplikowane i nie na wszystko jest czas. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nikita 20:55, 30 mar 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Witam Madziu, a u ciebie żadnych zdjęć wiosny...oj bo będzie nagana z wpisaniem do akt...

"masz wiadomość"
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Krys 21:32, 30 mar 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Magda odpisałam na prv
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Nikita 15:51, 19 kwi 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Madziu! Wesołych i spokojnych Świąt dla całej twojej rodzinki!

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Bogdzia 20:03, 19 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mag 20:49, 21 maj 2014


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
Kochani, prosze o rade. Moj ogrod jest w trakcie tworzenia, wiec prosze o wyrozumialosc. To moje pierwsze azalie w ogrodzie. Posadzilam je pod oknem sypialni. Nie bardzo lubie kwitnace na zolto rosliny, ale urzekl mnie zapach azalii pontyjskiej i stad ten wybor. Chcialabym stworzyc rabate z azaliami w roli glownej (beda 3 mniej wiecej rownego wzrostu). Moj znajomy proponuje "do towarzystwa" konwalie, pierisy Rondo. funkie, uludke wisenna (niezapominajki), bodziszek krwisty i smialek darniowy - wszystko w duzych ilosciach, bo rabata duza. Jak myslicie - nie za duzo tych roslin? Jestem raczej minimalistka. A moze tak tylko runianka i konwalie? Rabata znajduje sie na na pln, zach. stronie.
____________________
Ogrodowe rozterki
Mag 20:52, 21 maj 2014


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
Rabata ma byc az do tarasu, widocznego na zdjeciu. Prosze o pomysly na jej zagospodarowanie.
____________________
Ogrodowe rozterki
Mag 20:53, 21 maj 2014


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
____________________
Ogrodowe rozterki
Mag 21:09, 21 maj 2014


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
A to moj pierwszy duzy rododendron jakuszymanski, o ktorego rozpoznanie kiedys prosilam (wtedy nie mial jeszcze kwiatow). Moze teraz uda sie go zidentyfikowac. Towarzystwem dla niego beda rododendron Nova Zembla, i dwa inne w kolorze fioletowo rozowym. Do tego kiscienie, funkie, kosodrzewiny, fiolki, barwinek Atropurpurea i takie tam. Nie umiem sobie wyobrazic jak to bedzie wygladalo w moim brzozowym zagajniku (6 brzoz). Danusia kiedys pisala o rabacie wyspowej wsrod brzoz i ze mozna wtedy posadzic, co sie chce. Inaczej brzozy beda wysuszac glebe. Tylko, powiedzcie jak sie taka wyspowa rabate tworzy? Wystarczy nawiezc dobrej ziemi i ja rozplantowac czy musze dodatkowo przygotowac jakos teren? Teraz jest jako tako odchwaszczony, ale ciezko jest kopac, bo pod spodem mnostwo korzonkow i pozostalosci runa lesnego. Czesc brzoz zostala usunieta, gdzie niegdzie zostaly jeszcze kawalki pni i korzeni. Pomozcie, jak ugryzc ten problem brzozowy? Mysle, ze zrobilam blad z tymi rododendronami. Powinnam byla posadzic derenie Sibirica w duzej ilosci. Ktos kiedys prezentowal takie zdjecie na O. Prosze o wyrozumialosc. Uda sie mi jakos pomoc. Czy moj przypadek jest beznadziejny?
____________________
Ogrodowe rozterki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies